IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Формула 1 и Мото грандпри
  Активни теми Активни теми RSS - F1 видео
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

F1 видео

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
Автор
Порака
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јули.2013 во 19:34
Цццццццццц што значи да си модератор одма средил

Штета што повеќе на пратам активно формула...

Тоа ти е не за кого е речено,него за кого е печено
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2015 во 20:38
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2015 во 23:40
Триесет години партнерство на TAG Heuer и McLaren.
Одбележано со видео во кое Алонсо го вози болидот на Сена,
пропратено со сечени,монтирани аудио записи.

Don't crack under pressure
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2015 во 00:02
Паметам Сена ко загина, дете бев, во живо ја следев трката, во Италија беше, на Имола, кога си продолжи во кривината и се удри во ѕидот заштитен...страшно тага
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2015 во 00:02
Има некоја година како воопшто не следам формула...
Видов забеган шкртнал нешто,па ми текна за минатонеделната
трка во Русија.Сакав да ја изгледам чисто заради стазата
што е како е да видам изумив...
Едно промо-видео од трката
Интересно,без двоумење и покрај тоа што слабо пратам
во секое време во живо повторно би присуствувал на ваков настан.

Патем интересна најава има Jeb Corliss во соработка со Mika Häkkinen
за утре во Кина.Барем денес има најавено дека ќе може да се гледа во живо преку линк.
Низ тие превои иако Мика ми беше херој во Будимпешта,би се обложил
на летечкиот љиљак,наспроти летечкиот финец со AMG.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,265 секунди.