IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Формула 1 и Мото грандпри
  Активни теми Активни теми RSS - F1 видео
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

F1 видео

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21942
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gabriela_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2013 во 00:00
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Март.2013 во 19:46
Еве го моментот што и оваа сезона ми ја прави неатрактивна за да следам формула.
Вебер единствена сатисфакција си имаше во испружениот прст...
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Март.2013 во 20:24
Originally posted by Орка Орка напиша:

Еве го моментот што и оваа сезона ми ја прави неатрактивна за да следам формула.
Вебер единствена сатисфакција си имаше во испружениот прст...

колку и да сакаме уредност и професионалност во спортот, сепак ваквите куршлузи го прават позабавен

за тие што не знаат, на денешната трка во Малезија, резултатот беше
1. Себастиан Фетел
2. Марк Вебер
3. Луис Хамилтон

водечките два тима, Ред бул и Мерцедес АМГ, им наредија на своите возачи да ја лимитираат работата на болидите, и со тоа да се држат до своите позиции до крајот, додека редоследот беше: Вебер, Фетел, Хамилтон, Розберг... Фетел, по мала серија на поплаки кон тимот, одби да ја испочитува оваа наредба и по навика на тимски фаворит, започна битка со Вебер, кој по опасен дуел до ѕидовите му го отстапи местото на Фетел
Фетел се извинуваше и рече дека сериозно ќе разговара во Вебер и Хорнер
Розберг, неколку пати бараше од својот тим дозвола за минување (со право), но го послуша негирањето на тимот и остана четврти, по што Хамилтон почуствува грижа на совест и изјави дека подиумот не му е заслужен и дека би му отстапил место на Розберг во некоја наредна прилика

разочарување на денот беа Ферари, кои се полакомија за повеќе време и одлучија Алонсо да не влезе во боксовите веднаш, по оштетувањето на неговиот болид при допир со Фетел... Маса, по одличните квалификации на второто место, даде незадоволителен резултат на трката, едвај борејки се за петтата позиција
исто така, Лотус, од кои се очекуваше многу, после трката во Австралија каде што Кими Раиконен победи, денес се вратија на стариот мидфилд каде што беа претходно
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Март.2013 во 21:54
Ќе беше може поинтересно да останеше Алонсо, а искрено мислев дека Раиконен пак ќе биде меѓу првите...ама не е секој ден Велигден

заборавив... подобро беше влегувањето на Хамилтон по грешка во пит-стопот на Мекларен отколку прстот на Вебер.

Изменето од sanja-a - 24.Март.2013 во 22:24
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2013 во 23:39

размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2013 во 16:33
историја на една од најлегендарните патеки во Ф1, Спа - Франкоршамп во Белгија, во еден клип


размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2013 во 16:11
Италијански краток документарец за еден од најлегендарните возачи на Ф1, Хуан Мануел Фанџио, прекрасни ретки снимки и звуци од тоа време љубов


размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2013 во 13:50
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2013 во 16:13
Originally posted by Орка Орка напиша:

Вчера ова ми улета...Интересна музика и некои стари денови во светот на формула 1
овие снимки се од филмот "Grand prix" од 1966 година, не се вистински трки, иако снимките за свое време се прекрасни, ако ти се тепа време, ѕирни го филмот, добар е да
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2013 во 16:19
Мене до видеово ме донесе музиката,и еве сега баш загледувам низ youtube-во изгледа го нема цел филм.Па ако и го има низ торентиве баш ќе го ѕирнам.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2013 во 16:26
Што ти требаше оваа беља да ми ја ставаш
Го најдов на Veoh...Па ај чао додека не се развил поинаку денов
Кон врв
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21942
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gabriela_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2013 во 00:08
Koga mnogu si vnesen vo  F1

http://vukajlija.com/reakcije/108938 голема насмевка
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јули.2013 во 16:04
Ништо
Главниот дел фали...Каде се хостесите
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јули.2013 во 17:42
Originally posted by Орка Орка напиша:

Ништо
Главниот дел фали...Каде се хостесите
те чекаат со шампањот ттаму некаде над боксот намигнување
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.