IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Технологија
  Активни теми Активни теми RSS - Мобилни Телефони (Прашања и Одговори)
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мобилни Телефони (Прашања и Одговори)

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 567
Автор
Порака Обратен редослед
Charmedgirl18 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 868
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Charmedgirl18 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Мај.2009 во 16:37
ako nekoj ima samsung D900i, ve molam kazete mi kako da stavam igri vo telefonot
simnuvam java igri od internet, i preku BT gi prakam na mobilniot, ama ne gi cita, t.e. gi stava vo OTHER FILES.I posle ne mozam da gi igram!
FALA odnapred
Кон врв
luckyboy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 285
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај luckyboy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2009 во 00:17
Кога ќе сликам навечер со блиц сликите ми ги вади како без блиц и покрај тоа што блицот е уклучен... Порано беше се во ред но нешто чепкав во подесувањето и сеа незнам како да го вратам во нормала.... Дали некој може да ми помогни???

Фала....
Кон врв
Petkovsky Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 239
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Petkovsky Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2009 во 20:21
Na cd-to so telefonot sto ti doadja imas takva programa.
Кон врв
grujevski Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 30.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај grujevski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2009 во 20:38
imam tel sony ericsson k-750i mi se rasipa djoestikot i trite dolni kopcinja toest( * 0 # )dali nekoj znae nekoja programa so koja ke mozam da gi izvadam toest copiram broevite od phone book vo pc.pozdrav i blagodaram
Кон врв
DAIJA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1668
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DAIJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2008 во 22:11
Дали некој ќе е расположен да ми ја објасни разликата?
 
QVGA 30 fps VS  VGA  15fps
 
Би сакал да знам кој квалитет е подобар и по што се разликува. Дали QVGA 30 fps е подобар квалитет на снимка од онаа на к800i?
 
 Темава е втора иста, ја поставив и кај форумот за камера, но мислам дека ако се работи за камера од мобилен, тогаш и едните и другите би имале добар совет.
 
Ви благодарам.
О следбеници на Книгата, дојдете да се собереме околу зборот нам и вам заеднички: никого освен Бог да не обожуваме и никого да не Му здружуваме!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 567
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.