IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Формула 1 и Мото грандпри
  Активни теми Активни теми RSS - GP Monaco
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

GP Monaco

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2015 во 00:36

Фанџо-Манџо појма немав кој е, додека не го видов споменикот во Монте Карло.
И да ме утепаш, исто ми се фаќа. плазење

Ја од мене една сликичка, колку да не сум офтопик.Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2015 во 01:16
ја да бев ќе свртев обавезно некое кругче низ деловите од патеката... Раскас, Гранд Хотел, Нувел шикен, угорницата на Боу риваж... ит.н.
би ми било малце чудно да ги видам без бариери, трибини и ивичници

размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2015 во 00:49

Ги шетав јас кругчињата од патеката. И пешки, и со кола и со тоа автобусчето за разгледување на градот што вози точно по патеката.
Јако е чувството да возиш по патеката или да застанеш на стартот кој си стои одбележан таму на улица.
А па да ја гледаш трката во живо мора да е чудесно...мечтаење
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.