IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Земјотрес
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Земјотрес

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 12>
Автор
Порака
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Земјотрес
    Испратена: 18.Мај.2009 во 23:54
Posebno se plasam od zemjotres...................
imam osekjaj deka nablizuva nekoj takov i voznemirena sum ......
sekogas ja sledam stranicata od zemjotresite od celiot svet koj se azurira i registrira samo za 15 min ............
ke ja spodelam so Vas ..........
aj da ve vidam kako se snaogjate vo toj moment ...........
dali odnapred go osekjate........
ili voopsto ne mu obrnuvate vnimanie da recam nemate strav.......не%20знам

EMSC - European-Mediterranean Seismological Centre
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Мај.2009 во 23:57
sto ni e pisano, e pisano...nema beganje od toa....
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2009 во 00:06
Ако живееш во зграда можам да те разберам иначе немај гајле .
Јас сум на десети спрат имам почуствувано како е....одвратно чувство .
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2009 во 04:58
Уф да баш е страшно чувството.... Имаше тука пред недела дена... Ама беше слаб, фала Богу...
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2009 во 14:29
од земјотрес не толку
ама од грмење душа немам.......сега брзо се престрашив и од тогаш
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2009 во 14:39
Nokta pred da ima zemjotres obicno sum voznemirena, nemozam da spijam a neznam zosto. I cim me fati son, onaka cvrsto zaspivam, na vesti ke cujam deka imalo zemjotersизненадување
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2009 во 19:07
Eve go moeto precustvo za zemjotres........Valandovo epicentar  edno pet po red najakiot sega vo 18 20 min.....5.0 Riht .............тага
i ovde se pocustvuva jakoooooooooтага em nevreme..... em zemjotres кубење%20коса
na pocetokot ..........kaj temata imam link .....kliknite tamu ke vidite stalno
azurirani zemjotresi posle 15min po slucuvanjetoголема%20насмевка


Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2009 во 19:11
ja ne ni osetiv a vikat bilo rafalno
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
гoстин Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гoстин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2009 во 19:14
ni jas

Кон врв
lane62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 7583
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lane62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2009 во 19:43
Originally posted by bijonse1 bijonse1 напиша:

Eve go moeto precustvo za zemjotres........Valandovo epicentar  edno pet po red najakiot sega vo 18 20 min.....5.0 Riht .............тага
i ovde se pocustvuva jakoooooooooтага em nevreme..... em zemjotres кубење%20коса
na pocetokot ..........kaj temata imam link .....kliknite tamu ke vidite stalno
azurirani zemjotresi posle 15min po slucuvanjetoголема%20насмевка


 
ne mi se otvara stranicata...збунетост
Daj više odmora jeziku nego rukama!
Кон врв
mina_d Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 346
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mina_d Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2009 во 20:15
ovde vo strumica se zbori deka se ocekuvaat poslini zemjotresi vo 23 casot i vo 3 po polnok(znaci sabajle)! ne znam kolku e vistina toa! inaku sega dur go pisav ova setiv uste eden zemjotres...
Сите луѓе знаат да сакат, тоа е вродено. Некои го прават природно, но повеќето треба одново да го научат!
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2009 во 20:19
Amante lugje site od tie kraishta sgtom mozete da se vklucite kazuvajte arni li ste.големо%20гушкање
Da ne ve mislime.
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2009 во 20:41
Originally posted by bijonse1 bijonse1 напиша:

Posebno se plasam od zemjotres...................imam osekjaj deka nablizuva nekoj takov i voznemirena sum ......sekogas ja sledam stranicata od zemjotresite od celiot svet koj se azurira i registrira samo za 15 min ............ke ja spodelam so Vas ..........aj da ve vidam kako se snaogjate vo toj moment ...........dali odnapred go osekjate........ili voopsto ne mu obrnuvate vnimanie da recam nemate strav.......не%20знамEMSC - European-Mediterranean Seismological Centre



Ne mi se veruva,koja intuicija   imash ma Bijonse,denes slushajkji na vestite pomisliv na ovoj tvoj post i bash sum iznenadena
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2009 во 21:39
Еве уште еден
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.