IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - БИРАЈ, комотно, или убаво???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

БИРАЈ, комотно, или убаво???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2009 во 14:40
komotno ...no i ubavo
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2009 во 15:32
zavisi od namenata...
ako moram cel den da go pominam vo niv, na noga togas ke gledam da se poveke komotni ali sepak i ubavi
a ako stanuva zbor za nekoi sto premnogu mi se dopagaat i sto gi nosam po 2-3 casa, vo koi i sedam  ...togas definitivno tie poubavite....
 
no bidejki budzetot sekogas ni e ogranicen za vakvi zadovolstva, gledam da go uskladam ubavoto so komotnotoсреќа
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2009 во 15:46
ubav ili pameten ubavinata privlekuva,pametot ima podolg rok na traenje i upotreba...
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2009 во 23:03
imam i takvi komotno i samo lichni.
predost davam na lichnite za zal, zatoa momentalno imam pluski na nozete od dva dena sho nosev lichni shtikli mesto udobni, ama komplimenti dobiv kolku za cela godina

od utre pominuvam na udobni

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2009 во 23:11
хахахахаха.... IQ ти се верува ли дека имам купено еден број помали чевли, само затоа што ми беа еееептен убави, а немаше мој бројсмеење
па сега можам да ги носам само еден ден, а после цела недела си ги одмарам нозете од малтретирањето
п.с. кутрите сестри од Пепелашка, тогаш ги сфаќам како им било
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2009 во 23:15
http://www.youtube.com/watch?v=_0eINGyJHz8&feature=related
пред да се решите дефинитивно дали комотно или убаво погледнете го клипчевогазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
но слушајте го и коментарот


Изменето од Andjelina - 20.Мај.2009 во 23:17
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2009 во 23:18
- ој леле за грев кутричката
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
mistake Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 8613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mistake Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2009 во 23:20

.



Изменето од mistake - 02.Февруари.2011 во 16:51
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2009 во 23:25
Originally posted by kejt-d-grejt kejt-d-grejt напиша:

хахахахаха.... IQ ти се верува ли дека имам купено еден број помали чевли, само затоа што ми беа еееептен убави, а немаше мој бројсмеењепа сега можам да ги носам само еден ден, а после цела недела си ги одмарам нозете од малтретирањетоп.с. кутрите сестри од Пепелашка, тогаш ги сфаќам како им било


hehe, znam kako e
epa kako da nosis grdi cevli? ne biduva ja mnogu prebiram koga se raboti za chevli i ako vidam neshto sho ke mi se dopadne, kupuvam, pa posle ako bolat noze...nishto, ke pominat i trk po ushte eden par da se najdat koga ke odmaras noze od ubavite zeni...

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2009 во 09:38
Komotnoto ne mora da znaci ubavo , ni ubavoto komotno.....
ubavoto ne mora da znaci skapo,a komotnoto so vkus.....
vazno e da se dade priroden prostor za dvizenje na teloto a da se osekjame komotno a pred drugite ubavo....
Кон врв
sneska_v Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3455
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sneska_v Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2009 во 23:05
ovaa godina kupiv edni sandali ama epten ubavi, trendovski,sekogas koga gi nosam trista zujevi mi nastanat od niv, ama se osekam mnogu ubavo vo niv, a za komotni ic ne se komotni,kako staream pocnav da kupuvam komotni parcinja,hahahaha, tetka ti e vo pravo
Кон врв
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2009 во 15:43

Mene nekako mi odat ovie dva poimi vo isti rakav , koga nesto  e komotno go nosis lagano i raspolozeno ako stega , nabiva ili sto znam jas se kocish i oddenas se gubi spontaninet i relaksiranosta , taka da sekogas udbo bez da kompromisam na ubavo

Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2009 во 16:44
јас си имам другарка која ми ги разносува
ако ептен не можам да ги носам
ја знаете, да ви ја позајмам? намигнување
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2009 во 16:51
напиши упатство од кој до кој број разносува
да нема после пак плачки
како за линкотнамигнување
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.