IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Формула 1 и Мото грандпри
  Активни теми Активни теми RSS - GP Spain
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

GP Spain

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2009 во 22:51
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:


Ne mi e jasno edna stvar. Kako timot Renault ocekuva pobeda od Alonso i kako voopsto nekoj ocekuva da pobedi nekoj koga nema dobar bolid!? Pa sto ako e dobar sofer ako nema jaka masina! Ne trca toj pa da zavisi od nego.


Pa normalno deka treba i jaka masina

BTW za koj tim/vozac si ti ako moze da znam
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2009 во 22:54
ja kako moderator na ovoj podforum ne sakam da iskazuvam pristrasnosti i favoriti среќа ( ke ti kazam na lp плазење)


ima edna slicnost megu dobar sofer so los bolid i los sofer so dobar bolid
-i dvajcata ne mozat da pobedat
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2009 во 00:39
deneska na Formula 1 na kanal5  tolku sum se smeela ..........cudo edno........
komentatorot da ti bil nedelkovski.............auuuuuuuuuuuuuuuuuu плазење
covekot zabegal..........tropase gluposti nevideni........duri angliskata himna na pobednikot ja peese on na zivo vo jez stil.......auuuuuuuuuu cirkus !!!
pa koga se razvikal ......."  sramota da nema gorivo bolidot......uaaaaaaaa skopjanite znaat tocno gorivo da stavat ovie ne ........uaaaaaaa "
lele covekot definitivno pivnal pred da komentira.......pa koga pocna " brrrrrm
brmmmmm da pravi ajde vozi pobrgu...." auuuuu lugje ova e samo za repriza
pa koga pocna da kaslja pa grauuuuuu so grlo da reze......pa ni izvini nisto..
pa koga pocna da vika tamu po drug komentator......auuuuuu cirkus vo bojaгазење%20од%20смеењеплачењесмеење

al da placam ...al da se smeam......???
prasanje e sega.....kolku zabegavme  i to javno mediumskiне%20знам
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2009 во 01:32
Originally posted by bijonse1 bijonse1 напиша:

deneska na Formula 1 na kanal5  tolku sum se smeela ..........cudo edno........komentatorot da ti bil nedelkovski.............auuuuuuuuuuuuuuuuuu плазењеcovekot zabegal..........tropase gluposti nevideni........duri angliskata himna na pobednikot ja peese on na zivo vo jez stil.......auuuuuuuuuu cirkus !!!pa koga se razvikal ......."  sramota da nema gorivo bolidot......uaaaaaaaa skopjanite znaat tocno gorivo da stavat ovie ne ........uaaaaaaa "lele covekot definitivno pivnal pred da komentira.......pa koga pocna " brrrrrmbrmmmmm da pravi ajde vozi pobrgu...." auuuuu lugje ova e samo za reprizapa koga pocna da kaslja pa grauuuuuu so grlo da reze......pa ni izvini nisto..pa koga pocna da vika tamu po drug komentator......auuuuuu cirkus vo bojaгазење%20од%20смеењеплачењесмеењеal da placam ...al da se smeam......??? prasanje e sega.....kolku zabegavme  i to javno mediumskiне%20знам



Leeeele kako be gi propustiv vakvite ispadi koga ja peese himnata!!!

Pa treba da go zapisat vo nekoj detski festival (mozam da zamislam kako zvucese so toj negov "prekrasen glas"



Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,201 секунди.