IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Windows 7 ( генерална Дискусија)
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Windows 7 ( генерална Дискусија)

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 345
Автор
Порака
mylife Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Април.2014
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mylife Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2014 во 23:31
ako simnuvash win7, simni ultimate ili enterpise. zoshto ovie versii imaat + programa narecena bitlocker koj sluzi za encriptiranje na draiverite. drugite verzii nemaat no mislam deka moze nekako da se napravi da i na niv da ja stavish taa programa no za toa ke mora da pobarash na web za da vidish kako.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јануари.2015 во 21:07
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 345
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,195 секунди.