IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Windows 7 ( генерална Дискусија)
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Windows 7 ( генерална Дискусија)

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
Автор
Порака
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2009 во 20:24
Originally posted by DRIFT MASTER DRIFT MASTER напиша:

epa spremajtese narode ke dojde vo septemvri ama na torent ke izleze vo oktomvri ili noemvri takada ke bide zustro.


На торент веке излезе фајналот RTM

Windows 7 RTM - build 7600
Кон врв
DRIFT MASTER Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DRIFT MASTER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2009 во 20:33
Originally posted by Dark HaCkeR Dark HaCkeR напиша:

Originally posted by DRIFT MASTER DRIFT MASTER напиша:

epa spremajtese narode ke dojde vo septemvri ama na torent ke izleze vo oktomvri ili noemvri takada ke bide zustro.


На торент веке излезе фајналот RTM

Windows 7 RTM - build 7600
Ama rtm ja zbotam za kone4nata verzija ama i ovaa ne e za frlanje mn e dobra.
DRIFT
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2009 во 20:34
Originally posted by DRIFT MASTER DRIFT MASTER напиша:

Originally posted by Dark HaCkeR Dark HaCkeR напиша:

Originally posted by DRIFT MASTER DRIFT MASTER напиша:

epa spremajtese narode ke dojde vo septemvri ama na torent ke izleze vo oktomvri ili noemvri takada ke bide zustro.


На торент веке излезе фајналот RTM

Windows 7 RTM - build 7600
Ama rtm ja zbotam za kone4nata verzija ama i ovaa ne e za frlanje mn e dobra.


А RTM знаеш ли што е ?
Кон врв
DRIFT MASTER Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DRIFT MASTER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2009 во 20:43
rtm znaci released to manufacturing.taka da znam.
DRIFT
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2009 во 20:53
знаеш ли што значи тоа ?
Кон врв
DRIFT MASTER Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DRIFT MASTER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2009 во 21:00
pustena e da se proizveduva toa zna4i.znam se ne za dzabe tatkomi znae kompjuteri.

Изменето од DRIFT MASTER - 18.Јули.2009 во 21:01
DRIFT
Кон врв
DRIFT MASTER Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DRIFT MASTER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2009 во 21:04
sepak bi 4ekal oficialno da izleze pa posle da simnuvam zatoa sto togas vo taa verzija ke ima i hot fixovi taka da znam sto pisuvam te razbrav sto sakase da mi kazes uste so prviot komentar taka da sve 5 i ne beri gajle.

Изменето од DRIFT MASTER - 18.Јули.2009 во 21:05
DRIFT
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2009 во 21:08
браво ! или по точно верзија која се праќа на штампање на CD
Кон врв
DRIFT MASTER Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DRIFT MASTER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2009 во 21:14
da koja ja koristat firmite kako ibm dell hp itn.
DRIFT
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2009 во 14:35
lol а што е разликата сигурно си се измешал со термините, значи таа истата верзија ќе ја стават на цд , нема разлика  голема%20насмевка
Кон врв
DRIFT MASTER Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DRIFT MASTER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2009 во 14:53
Da ama posle ke go stavat so novite fixovi i ke bide mn podobro vaka sega ako dowloadiras posle treba da mu pravis  update a mene toa mi e dosadno samo go pravam koga mu pomagam na tatkomi koga ke me zamoli toa ni e nekako familiarno site sme kompjutergii aj cao.
DRIFT
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2009 во 15:03
Вие сте компјутерџи ама фамилиарно не е така
Кон врв
DRIFT MASTER Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DRIFT MASTER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2009 во 15:23
ej darki tebe te cekav be druze da komentiras samo edno ke te zamolam aj te molam vidi dali 7micata ke bide kompatibilna so xp zaso taka mi kazaa aj pobaraj i kazi mi CAO.
DRIFT
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2009 во 15:31
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.