IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Има ли вонземјани?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Има ли вонземјани?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 656667
Автор
Порака
Zelenikovo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 16.Јуни.2018
Статус: Офлајн
Поени: 809
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zelenikovo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2018 во 00:11

ако абериве горе упатуваат дека ејлиените лесно запоседнуваат Чоеци што мислите кој од нашите политичари е домакин на еден таков, колку од сите нив биваат одмакинети што станат политичари, пардон попрво задомакинети, некој зеленашки отварајќи врата мислам мамонистички не баш природно, баш ме интересира дали утре некој би почнал во Македонија да дума ентер'д'праис наскоро бар по знамиња :)
Originally posted by <a href=http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=27894&PID=3131458#3131458 target=_blank rel=nofollow><u>Zelenikovo</u></a> Zelenikovo напиша:


Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13784
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2018 во 08:30
,,,imit,,,imit,,,i to najpoeke vo Makedonija-va ni,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 656667
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.