IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Има ли вонземјани?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Има ли вонземјани?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 67>
Автор
Порака
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2005 во 20:57

jas sum videl NLO, woow bese jako i mokno, onaka cudno pomalce posto bese poinakvo... ama sega imaat poubavi NLO... no toa vo vtoriot del ke go davaat.. aj koga ke go gleam i nego, ke vi kazam kako izgledaat najnovite NLO deneska

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
TEMPLAR Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 48
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TEMPLAR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2005 во 15:45
Ghost go glease li vtoriot del????????
TEMPLAR
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2005 во 22:12
sekako, vie so mislite sami sme? aha kako ne, nie ne znajme so imame na planetava, a kamoli...
Точачиња.
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2005 во 18:49

abe ghost te zaborajv, ti imas odgovor na svesamo ti mi ja sfati poentata dosega za ova so vonzemjanive

 a inace edno golemo BRAVO za templar koj sve imat videno i nlo i krvoj vo kicevo ili bitola kaj bese, so ke bese ova...

Точачиња.
Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2005 во 15:19
WE ARE NOT ALONE

ДЕФИНИТИВНО ВЕРУВАМ ВО МУАБЕТОТ
НЕМА ШАНСИ
НАС МОЖЕБИ И НЕ ПОСМАТРА НЕКОЈА ДРУГА ЦИВИЛИЗАЦИЈА
И СИ ПРАИ ЗАЕБАНЦИИ, СЕ КЛАДИ КОЈ ШТО КЕ НАПРАВИ, ОВА ОНА
Кон врв
TEMPLAR Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 48
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TEMPLAR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2005 во 15:35
ALI STO POSTO IMAME GOLEM KOEFICIENT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TEMPLAR
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2005 во 19:18

lugje! a ako ima vonzemjani kade ziveat tie??????

sigurno ne vo letacki cinii....

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14581
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2005 во 19:24
da be lugje,ako stvarno gi ima...me interesira kaj se krijat?????
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2005 во 21:31

Еј а сте го гледале филмот кога животните на една фарма поради тоа што се осеќаа загрозени ја преземаа контрлата врз целата фарма, и свињите беа главни водичи???? Закоооооооооооооооонннннннннннннн

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14581
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2005 во 22:25
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Еј а сте го гледале филмот кога животните на една фарма поради тоа што се осеќаа загрозени ја преземаа контрлата врз целата фарма, и свињите беа главни водичи???? ЗакооооооооооооооооннннннннннннннNe sum go gledala
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2005 во 22:29
лелееееееееееееееее, одма да го гледаш, филмот за ништо не го бива иначе, ама па зошто само јас да сум зафркнат со тоа шо сум го гледал
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14581
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2005 во 22:37
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

лелееееееееееееееее, одма да го гледаш, филмот за ништо не го бива иначе, ама па зошто само јас да сум зафркнат со тоа шо сум го гледалA Kako Se ViKA Filmot?????
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2005 во 00:31
хмммм како ли се викаше мајката???? брееееееееее на врв на јазик ми е.. хммм... ааааааааааааааа, ај ќе ми текне и ќе ти го кажам оки??
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14581
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2005 во 09:01
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

хмммм како ли се викаше мајката???? брееееееееее на врв на јазик ми е.. хммм... ааааааааааааааа, ај ќе ми текне и ќе ти го кажам оки??

 a vo megjuvreme dodeka da ti tekne ke mi predlozis li i drug slicen na ovoj prethodnot????  
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 67>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.