IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Има ли вонземјани?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Има ли вонземјани?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 67>
Автор
Порака
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2005 во 20:57

jas sum videl NLO, woow bese jako i mokno, onaka cudno pomalce posto bese poinakvo... ama sega imaat poubavi NLO... no toa vo vtoriot del ke go davaat.. aj koga ke go gleam i nego, ke vi kazam kako izgledaat najnovite NLO deneska

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
TEMPLAR Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 48
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TEMPLAR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2005 во 15:45
Ghost go glease li vtoriot del????????
TEMPLAR
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2005 во 22:12
sekako, vie so mislite sami sme? aha kako ne, nie ne znajme so imame na planetava, a kamoli...
Точачиња.
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2005 во 18:49

abe ghost te zaborajv, ti imas odgovor na svesamo ti mi ja sfati poentata dosega za ova so vonzemjanive

 a inace edno golemo BRAVO za templar koj sve imat videno i nlo i krvoj vo kicevo ili bitola kaj bese, so ke bese ova...

Точачиња.
Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2005 во 15:19
WE ARE NOT ALONE

ДЕФИНИТИВНО ВЕРУВАМ ВО МУАБЕТОТ
НЕМА ШАНСИ
НАС МОЖЕБИ И НЕ ПОСМАТРА НЕКОЈА ДРУГА ЦИВИЛИЗАЦИЈА
И СИ ПРАИ ЗАЕБАНЦИИ, СЕ КЛАДИ КОЈ ШТО КЕ НАПРАВИ, ОВА ОНА
Кон врв
TEMPLAR Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 48
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TEMPLAR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2005 во 15:35
ALI STO POSTO IMAME GOLEM KOEFICIENT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TEMPLAR
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2005 во 19:18

lugje! a ako ima vonzemjani kade ziveat tie??????

sigurno ne vo letacki cinii....

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2005 во 19:24
da be lugje,ako stvarno gi ima...me interesira kaj se krijat?????
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2005 во 21:31

Еј а сте го гледале филмот кога животните на една фарма поради тоа што се осеќаа загрозени ја преземаа контрлата врз целата фарма, и свињите беа главни водичи???? Закоооооооооооооооонннннннннннннн

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2005 во 22:25
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Еј а сте го гледале филмот кога животните на една фарма поради тоа што се осеќаа загрозени ја преземаа контрлата врз целата фарма, и свињите беа главни водичи???? Закоооооооооооооооонннннннннннннн



Ne sum go gledala
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2005 во 22:29
лелееееееееееееееее, одма да го гледаш, филмот за ништо не го бива иначе, ама па зошто само јас да сум зафркнат со тоа шо сум го гледал
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2005 во 22:37
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

лелееееееееееееееее, одма да го гледаш, филмот за ништо не го бива иначе, ама па зошто само јас да сум зафркнат со тоа шо сум го гледал



A Kako Se ViKA Filmot?????
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2005 во 00:31
хмммм како ли се викаше мајката???? брееееееееее на врв на јазик ми е.. хммм... ааааааааааааааа, ај ќе ми текне и ќе ти го кажам оки??
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2005 во 09:01
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

хмммм како ли се викаше мајката???? брееееееееее на врв на јазик ми е.. хммм... ааааааааааааааа, ај ќе ми текне и ќе ти го кажам оки??

 a vo megjuvreme dodeka da ti tekne ke mi predlozis li i drug slicen na ovoj prethodnot????  
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 67>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.