IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Брет Пит.
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Брет Пит.

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2006 во 10:08

Анџелина Џоли е расна жена, во исто време и сензуална и дива, и нежна и нескротлива. Полна е со мистика и жар...а Бред Пит, одлична глума, филмографија...но за жал за мене е само baby face, едноставно е премногу мек за жена како Џоли, а кога еден маж е мек....

Кон врв
bazo Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 64
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bazo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 19:02
Angelina Jolie ....gluposti
Life isnt about waiting for the storm to pass... I'ts about dancing in the rain.
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 19:28

BRAD PITT e temata batali angelina...

Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2006 во 22:23

Originally posted by bazo bazo напиша:

Angelina Jolie ....gluposti

EJ OVAJ? ABE BRAT TI IZGLEDA... NE ZNAM... VIDI GO TI NEGO... NEMOJ DA SI JA NAPDANL OTI TESKO TEBE

Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2006 во 22:25
Originally posted by Alekta Alekta напиша:

Originally posted by Corporal^^ Corporal^^ напиша:

САМО  МАЛЦЕ КЕ КАЖАМ

1. ПРВО И НАЈВАЖНО!!! ПРАШАЊЕ ЗА АЛЕКТА! КОЈА Е к*рВА????????

2. ОРИГИНАЛ СИН БЕШЕ НАЈФАЦА СЕКС СЦЕНА СО АНЏЕЛИНА ШО ЈА ИМАМ ВИДЕНО, И ПЛУС ЗА АНЏЕЛИНА НЕМА МАЖ ТАЈА ТРЕБА ДА Е САМА ТАКОВ ДУХ ИМА, МНОГУ ДИВ ТАЈА НЕ Е ЗА БРАК, ВЕРВАЈ МЕ ДЕКА НЕМА ДА ОДАТ СО БРЕД ДОЛГО, А ШО Е ДЕТЕ ДЕТЕ Е НЕМА ТУКА АРГУМЕНТ!

3. БАНДЕРАС МИ БЕШЕ НАЈУБАВ ПАР СО КЕТРИН ЗЕТА ЏОНС ВО ЗОРО, ЖИМИ СЕ НАЈФАЦА ПАР СЕ!

1. Angelina Jolie e k*rva - spored mene, spored tebe ne mora

2. e tuka si vo pravo, najfaca par bea Ketrin i Antonio Banderas vo Zoro....

TE MOLAM SRC TE MOLAM NEMOJ DA TI SE DESI USTE EDNAS DA JA NAVREDIS ZENA MI DA RECIS k*rVA ZA NEA OTI MNOGU, MNOGU, MNOGU SI JA SAKAM I NEKAM NIKOJ DAS MI JA VREGA OK?

Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2006 во 14:33
sestra mi go saka brad pitt, a jas brat mu 
Кон врв
Tiffany Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiffany Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2006 во 03:42
Originally posted by Alekta Alekta напиша:

hahahaha, treba jas edna vakva tema za Antonio Banderas da otvoram...

Brad Pitt...mnogu e ubav....i mnogu mi se svigjat kako glumit...edinstveno so me nervirat e to so sega e so onaja k_ _ _ a....:-))

Ako misleshe za Angelina Jolie poso taka mi lici-sram da ti e
I mene mi e omilen glumec i si go sakam mnogu,isto ko ja da ja napishav temava a so Jolie ne da si odgovaraat-SOVRSHEN PAR
When I am with you, and hugging you, time stops and I leave this earth and I am in heaven.
Go to Top of Page
Кон врв
NostradamuS Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Мај.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NostradamuS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Мај.2006 во 21:34
Zenski, zenski... Mislam i Johnny Deep i Brad Pitt si se posebni na svoj nacin. Brad so fizickata ubavina, a Deep so sharmot i talentot.  
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2006 во 10:12
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2006 во 10:13
Кон врв
SkorpijA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1692
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SkorpijA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2006 во 11:49
Premnogu e ubav. Sakam crni poveke, ama Brad ne bi go menjala....koga bi go imala LOL
Кон врв
sexyemma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јуни.2006
Локација: United States
Статус: Офлајн
Поени: 1466
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sexyemma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2006 во 13:13
Angelina ima sreka sekoja go saka bred pit. Najubav e od glumcive.Tongue
Кон врв
*psycho* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 71
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *psycho* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2006 во 15:42
    
    

Изменето од *psycho* - 05.Јули.2006 во 15:42
Кон врв
sexyemma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јуни.2006
Локација: United States
Статус: Офлајн
Поени: 1466
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sexyemma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2006 во 16:10
Brad Pitt
 
Brad_Pitt
 
Brad Pitt
 
 
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.