IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Брет Пит.
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Брет Пит.

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
NOT RESPONDING Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 516
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NOT RESPONDING Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2006 во 20:23
го бива малиот бе
NOT RESPONDING е искра на надеж во сивилото на македонското форумџиство- www.tepajvreme.blog.com.mk)---(www.skapunk.blog.com.mk- SKA PUNK BLOG)
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2006 во 20:24
PA serziozno zboram, ima epten dobri filmovi
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2006 во 20:26
Ми се допагја кај него само неговиот секси глас.
За мене најтип е АНТОНИО БАНДЕРАС



Воопшто не се пар, за Анџелина треба некој кој е постар , овој покрај нејзе е како детенце:))

Изменето од maja
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2006 во 13:46

Originally posted by maja maja напиша:

Ми се допагја кај него само неговиот секси глас.
За мене најтип е АНТОНИО БАНДЕРАС



Воопшто не се пар, за Анџелина треба некој кој е постар , овој покрај нејзе е како детенце:))

ТЕ ПОДРЖАВАМ НАЈМНОГУ ЗА ОВА ИЗЈАВА НАЈТОЧНА Е!!

Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2006 во 13:53

ne tolku do toa shto ne e dovolno star, tuku shto e bebeshka faca tip, kako shto e leonardo di caprio i drugi slichni nemu

Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2006 во 13:53
Не знам како се во разлика со години, но НЕ СЕ ПАР!Ма воопшто.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2006 во 13:57

што не се не се...него што мислиш кој би и одговарал на џоли? ...некој див, нескротлив мажетина...

Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2006 во 14:00
Баш таков за неа.Антонио Бандерас би и одговарал.Ми беа фантастична двојка во филмот Original sin
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2006 во 14:06

може може Антонио!! жесток типац е ! може да се сменат Бред Пит да ја добие мелани, таман си се

Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2006 во 14:08
Одлична замена
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2006 во 14:12
ех што би се и ја со некоја да се мењам за  Jude Law .мммм....
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2006 во 21:50

antonio i onaa k*rvata????NOOOO WAAAAYYY

t.e. ovaka si odgovaraat na izgled....ama tttoooooolku se razlicni.... a za taa k*rvata.....moze nekoj pokvaren ko nea....

lele abe ic ne ja sakam tipkata.....  mene Brad Pitt i Jenifer Aniston mi bea prekrasen par...:)))

a ko sme kaj Antonio Banderas.....jas sum zaljubena vo tipov od ko znam za nego.... 

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2006 во 14:23

САМО  МАЛЦЕ КЕ КАЖАМ

1. ПРВО И НАЈВАЖНО!!! ПРАШАЊЕ ЗА АЛЕКТА! КОЈА Е к*рВА????????

2. ОРИГИНАЛ СИН БЕШЕ НАЈФАЦА СЕКС СЦЕНА СО АНЏЕЛИНА ШО ЈА ИМАМ ВИДЕНО, И ПЛУС ЗА АНЏЕЛИНА НЕМА МАЖ ТАЈА ТРЕБА ДА Е САМА ТАКОВ ДУХ ИМА, МНОГУ ДИВ ТАЈА НЕ Е ЗА БРАК, ВЕРВАЈ МЕ ДЕКА НЕМА ДА ОДАТ СО БРЕД ДОЛГО, А ШО Е ДЕТЕ ДЕТЕ Е НЕМА ТУКА АРГУМЕНТ!

3. БАНДЕРАС МИ БЕШЕ НАЈУБАВ ПАР СО КЕТРИН ЗЕТА ЏОНС ВО ЗОРО, ЖИМИ СЕ НАЈФАЦА ПАР СЕ!

Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2006 во 20:45
абре ајде...битно брат е цмоквица...злато е чоекот...а и јас мислам дека не да ќе бидит долгото со анџелина...таја е дивурија човече...сега тој и е играчка...за година максиум, после ќе го шутнит квалитетно...
Точачиња.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,111 секунди.