IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Што би им кажале на професорите ??
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што би им кажале на професорите ??

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 32>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2009 во 19:37
djabe pletevte-sepak se vrabotiv dobro i ne prodavam semki ko so vikavte голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2009 во 21:27
Lesna vi ,...zemja! голема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2009 во 18:00
До професорот по психологија: Да престане веќе да се лути што цел клас кидна од часот негов и што целиот е исфрустриран и што се истура на нас и веќе нека ми ја врати петката по психологија што ми ја расипа за инает
До професорот по биологија: Да престане да се однесува ко секс манијак и да престане со тие невкусни шеги

До професорката по информатика: Да си го стави прстот на чело и да размисли до каде може да стигне со сета таа злоба што ја има во неа
You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
becenevem Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај becenevem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2009 во 22:47
na profesorite bi im kazal,
ako ne se zadovoli od platata so drzavata im ja dava
ne mora na decata da im se revansiraat,
da gi zloupotrebuvaat i da gi koristat
za razni sopstveni celi
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2009 во 23:24
поправете ми го усниот кец што ми го ставивте без да одговарам
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
realna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај realna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2009 во 23:39
dovolno ne zamaravte so nevazni sitnici poradi koi ne ni ostana dovolno vreme da go naucime ona sto e bitno da se znae
srekata ne e vo parite no nema sreka bez pari, parite se sredstvo ne se sami po sebe cel!
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2009 во 23:44
Originally posted by zabegan zabegan напиша:

поправете ми го усниот кец што ми го ставивте без да одговарам
zabegan toa se vika vaka-Poprajte mi go Usniot kec Pismeno so mi go staivte голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2009 во 00:18
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Originally posted by zabegan zabegan напиша:

поправете ми го усниот кец што ми го ставивте без да одговарам
zabegan toa se vika vaka-Poprajte mi go Usniot kec Pismeno so mi go staivte голема%20насмевка
ај ќе преформулирам вака бидејќи сепак ми даде да го поправам по некое мое инаетење:  голема%20насмевка
Друг пат не ми ставајте единица без причина
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2009 во 00:19
Тоа се вика или бегање од час или незнаење
You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
pcelka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3326
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pcelka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2009 во 09:50
 
 
 Некои професори слушаат, но некои се прават наглуви ...!!!
секој нов ден, носи нова надеж...
Кон врв
DarlinG Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*Lara*Croft*

Регистриран: 09.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1621
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DarlinG Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2009 во 10:04
profesore po informatika: ako vi e dosadno ne mora da me prasuvate za mojot privaten(ljuboven) zivot (ok go imam kazano toa pred nego )
profesore po makedonski: ako ne ste zabelezale na vasiot cas site spijat
profesorke po germanski: sigurni li ste deka nosite prsluk?
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2009 во 10:09
Originally posted by DarlinG DarlinG напиша:

profesore po informatika: ako vi e dosadno ne mora da me prasuvate za mojot privaten(ljuboven) zivot (ok go imam kazano toa pred nego )
profesore po makedonski: ako ne ste zabelezale na vasiot cas site spijat
profesorke po germanski: sigurni li ste deka nosite prsluk?


... аплауз и ова...... професорке по германски : на вашиот час си изгледав до 2999...... дајте малце да живнеме..... јазик не се учи само со граматика... мораме малце нешто поинтересничко..... намигнување

проф по социологија : сигурни сте дека не ја прескокнавте реченицата од учебникот додека раскажувавте..... напамет ??? губитник
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2009 во 11:08
Јас би ве замолила... пред да пишувате да се прашате...
Дали професорот кој го ’’чувствувате’’ по мирисот дали има пари и можности да фи купи средствата кои вие му ги препорачувате...
...да се прашате дали професорката по германски...нема некој здравствен проблем заради кој не смее да носи прслуче...или стегнато и кренато прслуче...
 да се прашате што ако тие професори...се ваши родители...
Прашајте ги за нивната работа... никој нема да забележи...ама `рчкање во физичкиот изглед, во начинот на облекување е малку дегутантно... па дури и вулгарно...

Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2009 во 11:12
u pravo si mamamd....i sea mi tekna bas....ne najdov opravduvanje zaso profesorkata po angliski vo 8 mesec bremena dojde u zolti sorcevi na rabota збунетост
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 32>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.