IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Се сеќаваш добро на...?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Се сеќаваш добро на...?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567>
Автор
Порака
riki1899 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај riki1899 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2010 во 14:04
se nadminuvam,ama i se pamtam...
    basnata KISELO E GROZJETO sekogash e aktuelna,...dali lisicata uspeala da izlaze nekoj drug osven sebesi?      
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2010 во 15:47
Се сеќавам на денот кога ми донесе штркот сестричкаплазење
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2010 во 16:33
последно ми дојде сеќавањето на деновите кога станував горд сопственик на ново (половно) возилоголема%20насмевка

За првата кола имав 13 години. Го чекав тато да дојди за вечера, излегов на прозорец и кога гледам друга , нова кола во двор
имав нешто горе-долу слушнато дека ниети нова кола, ама не верував дека ќе биде баш тој ден...
влезе в соба и вика: го зедов јас опелот, сега шкодата е твоја...
ауфффф каква радостголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка не можев да заспијам до 4 саат, седев в колаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

втората, 101 от.... лани
Последна остана на листот за вртење низ град, немаше слика на огласот и тате не сакаше ни да одиме да ја гледаме. Сабота беше, памтам, и одвај го измолив да завртиме до таму...  Ја ѕирна само од прозорецот од гаражата, ми рече НЕ ЧИНИ ОВА и си влезе в колаизненадување

ОДвај се измоливме, се вративме, го викнавме газдата да ја отвори..
ја растресовме сета, гуми, внатрешност, фарба, мотор и испадна дека е најдобриот 101 што се продава...

Одвај дочекав до средата кога рековме дека одиме да ја купиме...
Скокав од радост низ двор како мало детеглупчо сега ми изгледа смешно, ама тогаш не можев да запрамплазење

И така.. појдовме, направивме пазар,и си ја довозив домаголема%20насмевка

последнава кола.. приказна за себе.... друг пат за неаголема%20насмевка









голема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2010 во 17:57
Се сеќавам како не.....
Човек памти ако сака,а заборава ако може
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв
Кон врв
Tetratka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Септември.2008
Локација: дрвара
Статус: Офлајн
Поени: 5153
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tetratka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2010 во 18:25
се сеќавам кога имав најдолга коса...газење%20од%20смеење
за секој случај - користете ГРОМОБРАН!!!

Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2010 во 23:32
На еволуцијата : голема%20насмевка
http://api.ning.com/files/MXqVZzuJVlHA4G2VLxvlT6vypGlks7fE-F-*ELwcGqKaP7WBAgkudP3o76p2zmic50DC31fAnmDdZTsKm3lLT6-EV25Tpw10/AaaahPurpleeye__by_splucy11127.jpg
dark_girl.jpg%20dark%20goth%20girl%20image%20by%20goth_girl3000


Лик



http://www.hairstylestalk.com/images/short-hairstyles1.jpghttp://www.honmedspa.com/images/girl_laughing.jpg

http://2.bp.blogspot.com/_bDYLvyRfeB8/RyEHucZB2NI/AAAAAAAAABM/K5p0lRPVviY/s1600/ist2_840500_beautiful_teen_girl_listening_to_headphones.jpg




You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2010 во 23:41
На разговорот со социологот пред да ме примат во училиште...
Ме прашува: Како се вика твојата баба!?
И ја му викам: Па имам две баби. Која сакаш да ти кажам како се вика?голема%20насмевка
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2010 во 15:25
денот кога ова го пишував?
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
BiBi_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
СТАРОСЕДЕЛЕЦ

Регистриран: 27.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3175
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiBi_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2010 во 21:19
на се’ .. и убавото и помалку убавото среќа

NO MATTER WHAT WILL HAPPEN I WILL ALWAYS SMILE!
Кон врв
zverka_ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zverka_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2010 во 22:59
.......na prvata sredbaсреќа
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2010 во 23:23
Се сеќавама на денот кога ја купив првата класична гитара. . .
Јама 40 . . . трепкање
Сеуште има онаков крцкав звук голема%20насмевкатрепкање
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2010 во 19:55
Се сеќавам добро на сите извинувања во животов. Особено виртуелните. И така овие во реалниот живот се реткисреќа. Ама овие тука....како може човек да ги заборави. Па јас секој ден се извинувамизненадување
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2010 во 20:32
Ќе се сеќавам на моментот кога почнав да ја читам „Враќање“ , напишана врз основа на учењата на Шри Шримад...  ми ги изменува погледите кон светот и се чувствувам посигурно....
ТЕНКЈУ КРИШНАголемо%20гушкање

Сватив дека баналното објаснување за задгробниот живот по христијанското учење (она што ни го проповеда цркава) и не е баш толку голема бесмислица и дека е мноооогу поинаку од она „пекол - рај“



И ќе се сеќавам на она кафе (не кафето, муабетотголема%20насмевка) во средата кое ми го размрда залежаниот мозок и ме натера да прочепкам на таа тема
И ќе се сеќавам на „бесплатните лекции“ по психологија од мојот „домашен психолог“....


Само... со мојов просек на оцени е чисто невозможно да ме примат на психологија..... А САКАААМ голема%20насмевка
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7007
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2011 во 09:42
Se sekavam mnogu dobro koga majka mi se izjasni deka sekogas go sakala brat mi poveke od mene... сршено срце
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.