IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Денес не одам на училиште - правам тест
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Денес не одам на училиште - правам тест

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
Автор
Порака Обратен редослед
nena_princess Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 56
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nena_princess Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Денес не одам на училиште - правам тест
    Испратена: 11.Мај.2010 во 17:36
Не одиш? хх не оди полошо за тебе ама ќе одиш во Август ќе одиш и оро ке играш
Секогаш бори се за она што го Сакаш и верувај ќе успееш ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Кон врв
badboy92 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Мај.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај badboy92 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2010 во 20:12
bas e zakon drugite ke praat ja nema ali posle koa ke otides u skolo nekoi profesori davaat pak da pravime :s
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Април.2010 во 14:39
ја правев тест историја, ама не отидов..
г***ото ми се смрзна од страв..
си викам: -Аааа зелена една...
денес не идеш у школо..
те боли стомакот...
имаш добиено..
и не отидов. голема%20насмевка
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2010 во 17:02
Originally posted by nena_princess nena_princess напиша:

Ама др час нема кај да одиш хеххехехехехе Не е тоа решението
Чекај...
ако правиме муабет за специфична ситуација во која денес не си стасал да научиш затоа што си учел по друг предмет, а си сигурен дека за другиот час ќе успееш да го научиш - тогаш ОК
а, ако само си го одложуваш кецот ништо не правиштрепкање
Кон врв
marsovec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marsovec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2010 во 16:09
Ова се случувало и порано, но поретко а и учениците беа подисциплинирани.
СЕ Е КОНЕЧНО САМО ГЛУПОСТА Е БЕСКОНЕЧНА - САМО КАЈ НАС
Кон врв
nena_princess Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 56
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nena_princess Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2010 во 15:22
Ама др час нема кај да одиш хеххехехехехе Не е тоа решението
Секогаш бори се за она што го Сакаш и верувај ќе успееш ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2009 во 11:28
Originally posted by Zajcef Zajcef напиша:

Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

денес си праам тест по француски....тагаУште да се најди некој толку добар што ќе ми објасни IMPERATIF...голема%20насмевка

ИМПАРФЕ бе торкоИ не само што правиш тест туку и8 музичко ќе те скорни(и мене)
Како беизненадување шо не кажувате вакви работиизненадување  Ај бе па и ти... се фати за името.... ко можат на држава име да сменат , зш да не можам јас таму на некој заповеден начинтрепкањезбунетост
Кон врв
Zajcef Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
TOTENKOPF

Регистриран: 16.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1252
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zajcef Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2009 во 11:22
Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

денес си праам тест по француски....тагаУште да се најди некој толку добар што ќе ми објасни IMPERATIF...голема%20насмевка

ИМПАРФЕ бе торкоИ не само што правиш тест туку и8 музичко ќе те скорни(и мене)
Кога неправдата станува закон,отпорот станува должност....
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2009 во 10:40
денес си праам тест по француски....тагаУште да се најди некој толку добар што ќе ми објасни IMPERATIF...голема%20насмевка

Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2009 во 20:39
More utre praam testгрицкање%20нокти
Moram da odam...za zhalтага
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
vlad0 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Титула нема поради неплатени сметки

Регистриран: 18.Ноември.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 2263
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vlad0 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2009 во 21:24
утре правам тестови по математика и техничко цртање и плус испитвења по све и како да одам на школа???
ама ако не одам ќе ми пишат по еден кец техничко и математика и поубо да одамлутина
Која е таа љубовна состојка која не држи поврзани за оние кои ги сакаме и покрај тоа што ни нанесуваат многу голема болка?!
Кон врв
vlad0 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Титула нема поради неплатени сметки

Регистриран: 18.Ноември.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 2263
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vlad0 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2009 во 20:29
Originally posted by tiggy_sparrow tiggy_sparrow напиша:

Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

не бе, друг има еден коси во градов . Тоа е кај мене, а кај Тиги се надевам дека не е свинскисреќа


Не ќе да еголема%20насмевка
Не сум до толку малер ваљдаплазење

дан е птичји пошо пак се поврати какошо имав пишано во претходниот постзбунетостзбунетост
Која е таа љубовна состојка која не држи поврзани за оние кои ги сакаме и покрај тоа што ни нанесуваат многу голема болка?!
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2009 во 20:21
Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

не бе, друг има еден коси во градов . Тоа е кај мене, а кај Тиги се надевам дека не е свинскисреќа


Не ќе да еголема%20насмевка
Не сум до толку малер ваљдаплазење
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
vlad0 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Титула нема поради неплатени сметки

Регистриран: 18.Ноември.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 2263
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vlad0 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2009 во 20:04
Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

не бе, друг има еден коси во градов . Тоа е кај мене, а кај Тиги се надевам дека не е свинскисреќа


пазете се се врати птичјиот сега ќе се борат да видат кој грип ќе има повеќе смртни случаиголема%20насмевка
Која е таа љубовна состојка која не држи поврзани за оние кои ги сакаме и покрај тоа што ни нанесуваат многу голема болка?!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.