IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Семејство
  Активни теми Активни теми RSS - „ДАЛИ ДЕНЕС РАЗГОВАРАВТЕ СО ВАШЕТО ДЕТЕ?''
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

„ДАЛИ ДЕНЕС РАЗГОВАРАВТЕ СО ВАШЕТО ДЕТЕ?''

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 11>
Автор
Порака
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2009 во 00:13
ДЕНЕС ... ОД НЕЈЗИНОТО ГУШКАЊЕ ... ЦЕЕЕЛ ДЕН МЕ ГУШКАШЕ МАЛАТА ... ДУРИ ПРЕТЕРА
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2009 во 13:16
e da smizla nemozam da porazgovaram samo me davi ...no sepak nekogas ja teram da razgovarame ,,,za princezi i barbiki
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2009 во 18:09
ДЕНЕСКА ПРЕВРТЕВМЕ ПОВЕЌЕ ТЕМИ СО ДВАЈЦАТА
ШКОЛО
КУКЛИ
DVD PLAYER
СРЕДУВАЊЕ НА СВОИТЕ РАБОТИ
ЈАДЕЊЕ
И 100-ТИНА ПАТИ МАЛАТА МЕ ГУШНА И БАЦИ
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2009 во 12:06
razgovaravme so malata ...i nesakase da odi na muzicko.. i jas i zabraniv da igra na pc
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2009 во 13:03
Originally posted by ANITA11 ANITA11 напиша:

razgovaravme so malata ...i nesakase da odi na muzicko.. i jas i zabraniv da igra na pc

..i sega ako nekoj tebe ti rece aj izbrishi gi prozorite...a ti nejkesh...i zabrana za vklucuvanje na Idividiизненадување...
...auuu ova najmnogu me luti...nesoodvetni kazni... тага

Кон врв
ZoraNaSlobodata Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3392
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZoraNaSlobodata Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2009 во 13:07
Originally posted by ANITA11 ANITA11 напиша:

razgovaravme so malata ...i nesakase da odi na muzicko.. i jas i zabraniv da igra na pc






Татко ми беше музичар.Дури беше жив,никако неможеше да ме натера да влезам во светот на музиката,го виде тоа и се откажа,така да не ни успеа дури беше жив.Некое време одкако умре,си купив гитара .Денес не ја пуштам од раце.
За нея ние живеемъ,за нея ние мремъ!
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 14:16
epa neli dobro storiv
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 14:18
e mamad zs bre taka velis pa normalno sakme se najubavo za naseto dete
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 14:36
Ne pravi go na drug ona shto nejkesh da ti go pravat tebe...stara mudrostголема%20насмевка
Kako shto na nas nekogash "ne ni e den" taka i decata imaat svo den-neden...изненадување
Кон врв
ZoraNaSlobodata Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3392
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZoraNaSlobodata Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 15:27
Originally posted by ANITA11 ANITA11 напиша:

epa neli dobro storiv


Со тоа што го напишав сакам да кажам дека ќе почни ко ќе и дојди време,ако и дојди,а ако не,нема тука ништо шо треба да превземиш
За нея ние живеемъ,за нея ние мремъ!
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 15:28
da se soglasuvam ,no treba da im dades do znaenje deka treba da se odgovorni za sekoja rabota
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 15:35
Originally posted by ANITA11 ANITA11 напиша:

da se soglasuvam ,no treba da im dades do znaenje deka treba da se odgovorni za sekoja rabota

Ne so nesoodvetni zabrani...
Nareden pat koga kje pobara da odi...nema da odi...nema da ima koj da ja nosi изненадување
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 15:37
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 15:47
ох
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,218 секунди.