IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Филозофџилница...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Филозофџилница...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 81>
Автор
Порака
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2009 во 20:46
f**kt e deka niedno cokolado ne gi ima site mozni vidovi za da gi zadovoli site postoecki vkusovi...zatoa kako alternativa postojat drugi cokoladi.
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2009 во 21:23
Originally posted by Majkl Majkl напиша:

Ako e sekoe delta ednakvo zakonot za kosata na Rasel, dali zbunet nabljuduvan niz paradigmata na trijagolnikot e sexualno podednakvo japonski kako sto e ednakva i hipersonicnata brzina na letaloto vo sopstvenost na Eskimskata armija pod pretpostavka deka istata ne e pod konsolidaciono rakovodstvo na kejt-d-grejt i anakin?

p.s. vnimavajte na teoremata za BUNGEE cokolatca vo razresuvanje na filozofskava dilema. Imeno BUNGEE e nestabilno na pazarot, so jagoda nema, samo so cokolado i lesnik, a vo Srbija voopsto gi nema!



mislam deka ne te razbiram
prvo zatoa so sum neinteligenten
a vtoro ne mi e smesno

aj te molam ne me imenuvaj , po ime bez prezime
голема%20насмевка


Изменето од anakin - 17.Јануари.2009 во 21:24
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Majkl Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3019
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Majkl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2009 во 21:46
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Se postavuva postulat od paralogizmi entropijski postaveni koi vodat kon ambvivalentna politika od postaveni subjektivizmi od koi ne moze da se izvlece pragmaticen zaklucok koj ke prosledi vo katraza so ist kvalitet vo sekoe vreme, sto znaci deka teorijata za konecnosta na vselenata e seuste vo infantilna faza

Hmmm, vo ova vece se nagleduva nekoe mozno resenie... uste da go usvoi vladata na Grenland. Blagodarime za tvoeto ucestvo zbunet
Кон врв
Majkl Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3019
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Majkl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2009 во 21:49
Originally posted by anakin anakin напиша:

mislam deka ne te razbiramprvo zatoa so sum neinteligentena vtoro ne mi e smesnoaj te molam ne me imenuvaj , po ime bez prezimeголема%20насмевка

Prosti, ne mislev na tebe, tuku na Anakin Skywoker - sekako, trebase da se vklucis, mislam deka ti e jasno deka so ova se isklucuvas od uste edna halcivirzaciona moznost na delta opusot i forumskiot kvazi-diskontinijum Izborot e tvoj...

Изменето од Majkl - 17.Јануари.2009 во 21:49
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2009 во 22:39
jas znam kade i stoголема%20насмевка
ti uzivaj na svoj nacinголемо%20гушкање

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2009 во 22:46
во современиве услови на уплав од глобализација, инфлација и рецесија,
вртоглаво брзо да станеш русскии' тајкун можеш на два начини
1, да измислиш perpetuum mobile телепортациска порта
2, по пат на супституција и полимеризација, а при тоа користејќи го емпирискиот метод на проба и грешка да докажеш дека во вашиот измет има омега масни киселини и Q2.
п.с. и по некој витамин од В-групатасмешен
Кон врв
Majkl Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3019
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Majkl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2009 во 22:48
Originally posted by kejt-d-grejt kejt-d-grejt напиша:

во современиве услови на уплав од глобализација, инфлација и рецесија,вртоглаво брзо да станеш русскии' тајкун можеш на два начини1, да измислиш perpetuum mobile телепортациска порта2, по пат на супституција и полимеризација, а при тоа користејќи го емпирискиот метод на проба и грешка да докажеш дека во вашиот измет има омега масни киселини и Q2. п.с. и по некој витамин од В-групатасмешен
Kejt-d-grejt stvarno ti e grejt idejava... no sto ke bide ako se pojavi konk*rencija?
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2009 во 22:59
бидејќи емпирискиот метод бара одвојување на преголеми сретства за Glade & Airwick
мислам дека сепак на крајот конк*ренцијата ќе ја напушти светската берза,
оставајќи го светот во рацете на папарацитеголема%20насмевка
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2009 во 23:08
..aj da ne citam se..katete shto treba da se kaze tuka...da kazam a vie mene da ne me razberete,,, oti kazanoto e kazano samo za da bide kazano... изненадување
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2009 во 23:11
majce, pisi vaka i site kje te razbereme

dksjfhurth vjkh oirgo uf4741pusgi jdhfguvu ?
nfjkqciuqu huqiep qieub h234&$#jhg wu задоволство
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2009 во 23:14
..vaka sonliva... zivotot e konec ako go rasparash kje se vlece po zemja zatoa ne go rasparuvaj... na mesto e kazanoto ili da si legnamголема%20насмевка
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2009 во 23:16
eve koj sonuva da si plete dzempercinja za vnucinja плазење
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2009 во 23:17
... more da odam da si legnam da ne me banira moderatorkata za odenje nadvor od temata...газење%20од%20смеење
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2009 во 23:19
Кхм, кхм...
Некој ме бараше?трепкање
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 81>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,282 секунди.