IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Што ве остави без збор денес..
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што ве остави без збор денес..

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 959697
Автор
Порака
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2016 во 15:26

Малово мое...
Не само без збор, без здив, туку и без душа ме остави... ух

Кон врв
outlook123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maya

Регистриран: 16.Октомври.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај outlook123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2016 во 07:33
е како да останам без збор!?едно е - не се две
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 43699
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2016 во 09:47
"Газдава"...
Кој тезгарош станаааав
Да не те начекаат во тесно.
По циганска нација не може од нас да има.
-Види повеќе пари од ова не давам,
сакам ова да направиш.Вака да испадне.Да
не биде слично и да не потсетува на тоа.
Ама нешто во тој концепт.Е супер е.Само заборавив
да ти кажам и ова да ми средеше.
-Важи ајде ќе дадеш уште едно петстотче.
А неееее не реков толку пари,повеќе не давам.
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6755
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2016 во 11:36
Орка, а да му направиш ти 90% од тоа што побарал и да му речеш - колку пари толку музика!

Мене ме остави без збор една случка денес..
Требаше да однесам документи за апостил..
Тропнав на 10-15 врати и само на една мажот знаеше што всушност е тоа а сите работат во иста институција врата до врата. Како можам да не знаам колегата до мене што работи бе ццц
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 43699
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2016 во 13:38
Кои пари која музика.
Кога си во тесно,глеј само грб на ѕид да ти е.
Туку ај,да не се нервирам...
Се заакав денес пешки.Од Аеродром преку Керамидница,
околу факултетот.Излегов кај Светлост и оти израснав во тие улички
низ Бит Пазар,кај ПМФ преку шумата и Железара,решив да евоцирам
спомени и се запикав внатре.
Ме остави без збор колку висококатници никнале позади Јаја Паша
од страната на шумата,што не се ни приметуваат кога си во кола
или автобус.
Излезе и една несекојдневна џамија со зелени стакла,на око интересна...
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 43699
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2018 во 18:57
Не баш денес,него во саботата.
Ваљда нема да улети модератор или па сачувај
Боже администратор и клизачи бан да ми лупне!
На ниво на Скопје имало само шест возила на брза помош.
Оти скоро секој ден се движам низ Центар и во близина на
Водњанска впечатокот ми беше дека се повеќе.Ми се смени
мислењето за нив и заслужуваат да бидат третирани ко херои.
Поготово после последните вести за гинекологија од каде
ни се гледа мизеријата на здравството.
Кон врв
SVOJA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Мај.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2147
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SVOJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2018 во 14:08
Moeto odnesuvanje.....kolku sum samo finaaaaaa
RODENA SREDE PURPURNI VODOPADI,DETE NA ZVEZDITE,GOSPODARKA NA ZELBITE,RATNIK,TRAGAC TAINSTVEN OSAMENIK.
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 12067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2018 во 13:49
,,,, vkusot toblerone sladoled,,, ,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 43699
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2018 во 23:54
Непрофесионалци...Мајмуни шо лапаат на туѓ
грб и над пеесе бона,а ко пички бегаат од одговорност!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 959697
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.