IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Автомобили и моторцикли
  Активни теми Активни теми RSS - Што би избрале помеѓу: Ауди,БМВ и Мерцедес ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што би избрале помеѓу: Ауди,БМВ и Мерцедес ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Прашање: Што би избрале помеѓу:Audi,BMW и Mercedes ?
Одговор Гласови Статистика
10 [29,41%]
13 [38,24%]
11 [32,35%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2009 во 20:14

izbrav vejke! (Nema takov fraer na forumov sto neznae sto izbravплазење)

Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2009 во 20:29
Бив избрал рикша
Кон врв
scorpius Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 24.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 65
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај scorpius Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2009 во 21:04
Аjде, нема ли коj друг да гласа за Ауди?
Да не се даваме на Мерцедес и БМВ
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2009 во 19:08
Бенџи :) на второ место ауди, трет мерџото. намигнување
Кон врв
House Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Октомври.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај House Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2009 во 23:24
Originally posted by zabegan zabegan напиша:


Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

dobro luge, site za BMW!!!Zosto?????
абе BMW имаат голем избор како прво, ниеден автомобил не е ист со другиот а сите се истимене ми се допаѓа што бмв се удобни (скоро сите) а имаат одличен екстериер (кој најмногу ми се допаѓа)исто многу напор е вложен во внатрешниот изглед, и се е сосема леснно и функционалноисто ги задоволуваат потребите на било кој човек, можат да задоволат и разни вкусови, од спорт, до седан, до теренецауди би ги ставил на исто место со бмв, имаше една реклама каде што круговите на логото претставуваа удобност, брзина, технологија, луксуз и мислам дека тоа е вистинамерцедесот ми е најгрдо нешто што постои кај автомобилите, гломазен е и за гледање и за возење, голем е и непрактичен за обични луѓемерцедесот е само начин да покажеш дека имаш пари и моќ, а многу подобро е да те возат во него одколку ти да возиш 


Абе другар.. и ја сум за БМВ.. ама се читаш ли ти што збориш бе?? Си видел ли ти мерцедес у живо некад.. си дошол ли блиску до него?? За влегување и возење внатре не те ни прашувам,очигледно е дека тоа не си го напраил .. :S

Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2009 во 23:29
more se sakam ama BMW si e BMW
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2009 во 15:06
Definitivno...povtorno mercedesљубов Zaden pogon si e zadenнамигнување A, sto se odnesuva do moeto audi, mozi zamena i za Orbit, ne mnogu dzvakanaболен
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12849
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2009 во 15:14
размислување
...definitivno BMW..samo dali ke znam ova da go teram..
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2009 во 23:41
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2009 во 23:43
tokmu taka devojce задоволство
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Pforzheim
Статус: Офлајн
Поени: 32089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2009 во 23:43
Malku pogolemkoнамигнување
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10601
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јули.2010 во 00:51
Дај ги сите триљубов

Изменето од Schatzii - 10.Јули.2010 во 00:52
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7264
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јули.2010 во 01:19
Јас би се консултирал со поповите од МПЦ (посебно со овие митрополитите), тие можат да ми предложат една од овие...

Кон врв
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10601
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Август.2010 во 22:57
газење%20од%20смеење леле LiDivioгазење%20од%20смеење
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.