IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Македонци ширум светот
  Активни теми Активни теми RSS - СРЕЌНА НОВА ГОДИНА
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

СРЕЌНА НОВА ГОДИНА

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Декември.2010 во 17:25

Na site Makedonci sirum svetot i na site clenovi na forumov kade i da ste neka vi e Srecna Nova 2011....

 

You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
Pavaroti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Експерто нумеро 2

Регистриран: 03.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pavaroti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Декември.2010 во 17:38
Originally posted by gonzo gonzo напиша:

<P =Msonormal style="MARGIN: 0in 0in 0pt"><SPAN lang=PL style="COLOR: blue; FONT-FAMILY: 'Comic Sans MS'; mso-ansi-: PL">Na site Makedonci sirum svetot i na site clenovi na forumov kade i da ste neka vi e Srecna Nova 2011....

<P =Msonormal style="MARGIN: 0in 0in 0pt"><?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p> 


<P =Msonormal style="MARGIN: 0in 0in 0pt"><o:p></o:p>
</SPAN>Срекна Нова Година на сите членови и сите желби да Ви се остварат. А јас од се срце ќе Ви посакам најпрво многу паричиња заработени поштено но со малку напор па потоа здравје (тоа се купува бре)


Изменето од Pavaroti - 31.Декември.2010 во 17:39
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јануари.2011 во 14:51
Честитки и од мене,на сите во и вон Македонија,а на сите форумџии им посакувам многу здравје,многу љубов...а тоа само по себе е среќа.
Бидете среќни,бидете насмеани,се што е добро нека ве следи во Новата 2011 Година,а се што е лошо....нека ве заобиколи!

Slika
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јануари.2011 во 18:15
Srekna Nova godina na site... големо%20гушкањебакнеж
Кон врв
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2011 во 02:04
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105584
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јануари.2013 во 16:09
Srekjna i berikjetna 2013 godina,ispolneta so mnogu zdravje,ljubov i prijatni momentiголемо гушкањеИзменето од Valerija - 07.Јануари.2015 во 23:02
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105584
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јануари.2014 во 15:59
Srekjna Nova 2014 godina ,mnogu zdravje ,ljubov i berikjetголемо гушкање


Изменето од Valerija - 07.Јануари.2015 во 23:00
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
panter123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 15783
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај panter123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2014 во 07:08
Srekna Nova Godina na site clenovi na Idividi forumot 
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105584
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јануари.2016 во 12:27

Среќна Нова 2016 годинаголемо гушкање


Изменето од Valerija - 01.Јануари.2016 во 12:27
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Суада Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2015
Статус: Офлајн
Поени: 311
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Суада Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2016 во 09:21
Среќна нова 2016 година на сите што ја отворат темава , многу љубов, здравје и хармонија да има и завледеат во нашите животи
Доаѓам тука-себеси се брукам...
Ми идИ во глава да си пукам
Хехе
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.