IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - Вицеви за кои мислите дека се жива вистина
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Вицеви за кои мислите дека се жива вистина

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака
lethergo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Мај.2016
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lethergo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2016 во 01:01
Зајко се фалел по целата шума на сите животни дека наскоро ке го отепал орелот со копје.
Некој ден, орелот наслушнал за тоа и му дошол на зајко и го начекал како седи под некое дрво и си делка со ноже гранка.

Што правиш бе зајак? (го прашал орелот)
Еве, орле...еве многу јадам говна...па да си изделкам една чачкалица за да си прочистам забите.

Жива вистина е вицот инспирирана од дневно политичките случувања во Македонија(особено со бомбите)

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,186 секунди.