IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - Вицеви за кои мислите дека се жива вистина
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Вицеви за кои мислите дека се жива вистина

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Вицеви за кои мислите дека се жива вистина
    Испратена: 30.Декември.2008 во 12:08
Вицеви за кои мислите дека се жива вистина.голема%20насмевка

Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2008 во 12:13
najgolema dilema kaj eden egeec e taa dali se gasi sijalickata koga kje se zatvori vratata od friziderot голема%20насмевка
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2008 во 12:22

kako kje znaes vo koj stan zivee nekoj egeec ? ............ na vratata pisuva ZVONI KOGA E EVTINA STRUJATA голема%20насмевка

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2008 во 12:36
газење%20од%20смеење
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2008 во 12:52
Vicevi za koi mislite deka se ziva vistina
Eve: Kolku vicevi za plavusi postojat?
Nieden, se e vistina
You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
nelson Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
НАИВЕН НА МАЈКА

Регистриран: 11.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nelson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2008 во 22:46
i ovoj?!
Zeleo bih da te, vezanih ociju, prepoznajem u hiljadama.Ala bih se napipao!
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Декември.2008 во 11:09
цигарата е облак чад,кој на едната страна има оган,а на другата будалаголема%20насмевка

Изменето од ZeZnAtA - 31.Декември.2008 во 11:09
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
THEPRINCESS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај THEPRINCESS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2009 во 14:57
dobriot svaler e kako dobar detergent - deluva brzo i efikasno, prodira dlabinski i ne ostava tragi
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2009 во 15:00
што е пошошо од дете во контињер?
-дете во 3 контињера.голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2009 во 15:00
-мамо мамо може да си играм со дедо?
-да ама после пак да го закопаш.



жива вистина голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2009 во 21:43
Tukusto prezenet dedo Miroslav otisol na lekar za da ima novo potomstvo.......aman be , Miroslave.... veli lekarot malku kasno???aa............A be , ti mi si maticen te plakjam i nema sto da komentiras..............E , pa dobro aj da vidime kako stois so spermata eve ti tegla , napolnija i utre donesija.
Drugiot den dedo Miroslav dosol kaj lekarot i mu ja dava prazna teglata......Aman be Miroslave bas nisto???
Pa nisto, prvo probav sam ...prvo so leva pa so desna raka ......nikako ne ide....ja viknav i zena mi, ona proba so leva so desna raka nisto ne biduva......posle zede so usta so ke pravime zort....proba so vilica, pa bez nea nebiduva ....,,,na kraj spas trazevme kaj komsivkata pomlada aj moze ona ke moze........ama sto ne proba i ona sirotica .....gjjjjjjjaaaaaaabbbbeeeeeee doktore !!!
ZATOA EVE TI JA TEGLATA I SAM OTVORI JA
Кон врв
ВАЖНА Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Оптимист

Регистриран: 09.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ВАЖНА Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јануари.2009 во 14:09
Originally posted by bijonse bijonse напиша:

Tukusto prezenet dedo Miroslav otisol na lekar za da ima novo potomstvo.......aman be , Miroslave.... veli lekarot malku kasno???aa............A be , ti mi si maticen te plakjam i nema sto da komentiras..............E , pa dobro aj da vidime kako stois so spermata eve ti tegla , napolnija i utre donesija.
Drugiot den dedo Miroslav dosol kaj lekarot i mu ja dava prazna teglata......Aman be Miroslave bas nisto???
Pa nisto, prvo probav sam ...prvo so leva pa so desna raka ......nikako ne ide....ja viknav i zena mi, ona proba so leva so desna raka nisto ne biduva......posle zede so usta so ke pravime zort....proba so vilica, pa bez nea nebiduva ....,,,na kraj spas trazevme kaj komsivkata pomlada aj moze ona ke moze........ama sto ne proba i ona sirotica .....gjjjjjjjaaaaaaabbbbeeeeeee doktore !!!
ZATOA EVE TI JA TEGLATA I SAM OTVORI JA



Лелелеелелелеелел а ја си помислив.....   
Кон врв
ВАЖНА Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Оптимист

Регистриран: 09.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ВАЖНА Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2009 во 11:23
Колку вицови има за русокоси?

Ниеден сите се вистина
Кон врв
tamara1990 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 293
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tamara1990 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2009 во 20:30
               Kako nastanale gusterite

Mu dale na egeec da cuva krokodil ama bidejki go hranel mnogu dobro,maloto kutro krokodilce ne ni porasanalo tuku se smalilo...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.