IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Електронски игри
  Активни теми Активни теми RSS - !! Проблеми со игри !! Прашања и Одговори
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

!! Проблеми со игри !! Прашања и Одговори

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 9>
Автор
Порака
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: !! Проблеми со игри !! Прашања и Одговори
    Испратена: 01.Август.2007 во 21:24
Еве една тема каде што можите да се обратите доколку имате некаков проблем со било која игра.

Не отварајте нова тема , ако имате некој проблем.
Тука ќе добиете одговор.

намигнување


Изменето од FLipsi - 28.Јануари.2009 во 15:41
Кон врв
tote_bt Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tote_bt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2007 во 12:14
Помош за batle.net понекогаш можам да се конектирам понекогаш не можам. Ми вика: You may trying to connect to invalid batle.net server, if you are usin modem you need manualy connect to internet. ВЕ МОЛАМ.
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2007 во 18:45
Дали го имаш сеуште истиот преоблем ако го имаш пиши ќе ти прама хелп како да го решиш намигнување
Кон врв
m_zdravev Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај m_zdravev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2008 во 15:08
КОГА ЈА ИНСТАЛИРАМ ИГРАТА ЗАСТАНУВА НА ЕДНО МЕСТО И ПИШУВА ВНЕСИ ГО ДИСКОТ(НА АНГЛИСКИ) А ДИСКОТ Е ВНАТРЕ!!!
ШТО ДА ПРАВАМ
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2008 во 16:25
Izberi Control Panel potoa Regional and Language Options pa izberi kaj so ti e prvoto neznam na koj jazik ti e staveno ama izberi Englis (united states ) pa odi vo Advanced povtorno izberi go Englis (united states ) pa Apply pa OK i toa e toa ke ti se instalira cela igra mislam deka zapira na 92 % ama napravi go ova i ke ti se instalira cela do 100 % pozz pisi so si napravil
Кон врв
HI)H( Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 258
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај HI)H( Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2008 во 18:14
Ja simnav GTA IV Demo ama koga ke odam instal mi pisue

"The procedure entry point _AIL_set_stream_volume@8 could not be located in the dynamic link libary mss32.dll"
1 Година верен форумџија
Кон врв
HI)H( Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 258
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај HI)H( Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2008 во 22:06
GO RESIV PROBLEMOT NO SEGA IMA DRUG PROBLEM
1 Година верен форумџија
Кон врв
trajkovskamila Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1862
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај trajkovskamila Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2008 во 12:32
PLS KAZETE OD KADE MOZE DA SIMNAM ADDONS ZA CS SERVER PRATETE LINK!!!
mila e srcus
Кон врв
fcwizard Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Октомври.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 26
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fcwizard Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2008 во 20:16
Onie koj ja igraat fifa manager 09 sigurno go imaat istiot problem kako i jas.Poradi noviot sistem na zastita od strana na EA na pocetokot na sekoja nova sezona sum otpusten od klubot bez razlika dali go poseduvam klubot ja igram igrata bez otpustanje ili sum gi ispolnil celite na klubot.Zatoa ja otvaram ovaa tema so cel da si pomogneme zaednicki,za resavanje na problemot e potreben ili crackfix ili nekoj nov program koj ke go resi ovoj problem.Ve molam ostavete linkovi za download na crackfix koj navistina funkcionira.
Кон врв
I am legend Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај I am legend Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2008 во 09:08
http://www.fpsbanana.com/tools/download/2035
ovde imas full :D
Кон врв
BACHIOS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1517
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BACHIOS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 10:35
di vo pazar za 100 denari kupi si cela verzija
I'm gonna make him an offer he can't refuse- Don Corleone
Кон врв
HI)H( Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 258
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај HI)H( Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 14:21
Originally posted by BACHIOS BACHIOS напиша:

di vo pazar za 100 denari kupi si cela verzija
pa covek uste ne e ispadnata inaku sekako ke ja kupam cela verzija a ti da ne vide napazar ako ja ima u petok odam odma
1 Година верен форумџија
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2008 во 10:25
Originally posted by HI)H( HI)H( напиша:

Originally posted by BACHIOS BACHIOS напиша:

di vo pazar za 100 denari kupi si cela verzija
pa covek uste ne e ispadnata inaku sekako ke ja kupam cela verzija a ti da ne vide napazar ako ja ima u petok odam odma


На торенти знам дека ќе ја има на 4 ти вечерта или така нешто :)
Кон врв
fatal1ty_ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fatal1ty_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 13:26
mi treba link za makedonskata kanter 1.5 fala
se nadevam deka vi pomagam so moite postovi
______________________
Pozdrav
Fatal1ty_
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.