IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Електронски игри
  Активни теми Активни теми RSS - !! Проблеми со игри !! Прашања и Одговори
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

!! Проблеми со игри !! Прашања и Одговори

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 9>
Автор
Порака
MarijaGjakovska Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 24
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MarijaGjakovska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2009 во 12:22
Kako da si ja uklucam Tomb Raider Underworld,ne mi ja pusta.Koj ke mi kaze mu prakam cokolado i mentol bomboni.
Igrata e za PC.

Изменето од MarijaGjakovska - 11.Јануари.2009 во 12:30
Кон врв
DarlinG Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*Lara*Croft*

Регистриран: 09.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1621
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DarlinG Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2009 во 22:54
na Tomb Raider Underworld najnovata se ubavo ja instaliram i doagam do 2 level koga pod voda treba da vlezam vo edna pestera i taman da vlezam mi se pojavuva prozorec so
EROR

floating support not loaded

i neznam kolku pati ja instalirav odnovo povtorno mi se pojavuva toa

aj ve molam pomognete mi
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2009 во 23:35
Originally posted by DarlinG DarlinG напиша:

na Tomb Raider Underworld najnovata se ubavo ja instaliram i doagam do 2 level koga pod voda treba da vlezam vo edna pestera i taman da vlezam mi se pojavuva prozorec so
EROR

floating support not loaded

i neznam kolku pati ja instalirav odnovo povtorno mi se pojavuva toa

aj ve molam pomognete mi


Или кракот не е во ред , ама мислам дека до играта е , така да најди друга игра со различна инсталација и ќе се среди проблемот  намигнување
Кон врв
DarlinG Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*Lara*Croft*

Регистриран: 09.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1621
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DarlinG Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2009 во 19:50
готово флипси се е средено играта е супер по цел ден ја играм!!!
Кон врв
DarlinG Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*Lara*Croft*

Регистриран: 09.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1621
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DarlinG Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2009 во 13:28
ja krakirase li ?
Кон врв
Mmaksim Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 27.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mmaksim Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2009 во 10:26
Imam problem so instalacija na KOD4, koga ke go ufrlam prvoto CD ne se pojavu INSTALL ili polinjata za ufrluvanje na kodot, tuku se pojavuva OPEN FILE i samiot se otvara. Kako da ja instaliram igrata. Blagodaram.
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2009 во 14:32
Originally posted by Mmaksim Mmaksim напиша:

Imam problem so instalacija na KOD4, koga ke go ufrlam prvoto CD ne se pojavu INSTALL ili polinjata za ufrluvanje na kodot, tuku se pojavuva OPEN FILE i samiot se otvara. Kako da ja instaliram igrata. Blagodaram.


Не те разбирам баш што сакаш да кажиш прати принт скрин да видам.
Кон врв
TAMARA_CRESA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 40
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TAMARA_CRESA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2009 во 20:40
KE MOZE DA MI OSTAVITE TUKA LINK OD IGRATA TABLANET NEMOZAM DA JA NAJDAM ODNAPRED FALA
Кон врв
tgames Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tgames Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2009 во 21:11
Originally posted by TAMARA_CRESA TAMARA_CRESA напиша:

KE MOZE DA MI OSTAVITE TUKA LINK OD IGRATA TABLANET NEMOZAM DA JA NAJDAM ODNAPRED FALA


http://games.constellasys.com/tablanet/

Изменето од tgames - 02.Февруари.2009 во 21:12
Кон врв
MarijaGjakovska Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 24
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MarijaGjakovska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2009 во 17:27
e aj ve molam pomogne te mi za igrata tomb raider underworld za na ps2,koga ke ja pustam na prvata staza koga ke treba da iskocam mi vika i need to find a way to back i my boat i ima eden tunel so voda i ke vleza vo nego i ke nurnam i odam pravo i celo vreme nema nisto (tmina) ,ve molam pomognete mi plis,imam ekano an toa cel den


pozz maca
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2009 во 17:39
Originally posted by MarijaGjakovska MarijaGjakovska напиша:

e aj ve molam pomogne te mi za igrata tomb raider underworld za na ps2,koga ke ja pustam na prvata staza koga ke treba da iskocam mi vika i need to find a way to back i my boat i ima eden tunel so voda i ke vleza vo nego i ke nurnam i odam pravo i celo vreme nema nisto (tmina) ,ve molam pomognete mi plis,imam ekano an toa cel den


pozz maca


Прашај ја


DarlinG

Сигурно знае намигнувањенамигнување
Кон врв
MarijaGjakovska Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 24
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MarijaGjakovska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2009 во 20:10
ama slicni se nivoata ,gledav na internet na youtube,samo mi dava ova PDA da gledam sto imam,nema ni svetlo ni dvoen nisan,samo vikaat imase i vo enter deka bila nesto mnogu dobra,i nesto taka,.nekoj sto ja igra na sony mi treba,dobro mozda i DarlinG znae.

ina4e fala za toa koj da prasam ;)
Кон врв
MarijaGjakovska Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 24
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MarijaGjakovska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2009 во 20:12
i pet pati ja pocnav od ponovo.i pak e taka,zasto.POMOS.kaze te mi bilo koj

Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2009 во 14:49
Originally posted by MarijaGjakovska MarijaGjakovska напиша:

i pet pati ja pocnav od ponovo.i pak e taka,zasto.POMOS.kaze te mi bilo koj



Ти кажав да и пишеш порака на DarlinG сигурно ќе ти одговори намигнување
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.