IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Опседнати куќи
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Опседнати куќи

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 18>
Автор
Порака
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Опседнати куќи
    Испратена: 06.Октомври.2005 во 09:56

Kaj mene vo blizina na strog centar ima tri kuki vo koj nikoj ne sedi i se zboruva deka ima "nesto" , vo ednata ziveeja nekolku familii za po nekolku dena odkako ke  izrenoviraja si zaminuvaa , so brzina na svetlinata ...

shto velite na ova

во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2005 во 00:01

WOW! stvarno cudno....ima i tuka edna kukja takva, nedogradena e, iii dosta e golema ii ubava, i edno vreme nekolku drugarki pocnavme da se sobirame tamu....stvarno bese cudno, se slucuvaa neobicni raboti,a i prikaznata so ni ja raskazuvaa za kukjata...najverojatno ispadna vistina....:-/

hektor! aj rasprasaj se malce povekje za tie kukji! koga se izgradeni, koj gi izgradil, koj ziveel vo niv...itn...itn....se sto mozes da doznes...:-))

Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2005 во 16:20
Originally posted by hektor hektor напиша:

Kaj mene vo blizina na strog centar ima tri kuki vo koj nikoj ne sedi i se zboruva deka ima "nesto" , vo ednata ziveeja nekolku familii za po nekolku dena odkako ke  izrenoviraja si zaminuvaa , so brzina na svetlinata ...

shto velite na ova

Velam odlicno mesto za praenje zurkaaaaa

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
bazo Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 64
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bazo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 18:28
Ima nesto, koj ke ti kaze kako e so e celata rabota ...
Life isnt about waiting for the storm to pass... I'ts about dancing in the rain.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2006 во 15:18
пааа сеа, знаете како е журки мора да постојат
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2006 во 18:17
Duh pa ti si zamesal prsti i tamu a? Breee abe do koa da ti kazuvam ostaj gi lugjeto na raat!!! 
More dobar ti e planot!!! Tie renoviraat, ti gi brkas!!!! Posle sve berbat prais!!! Pa pak jovo nanovo!!! Moree!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2006 во 02:34

Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Duh pa ti si zamesal prsti i tamu a? Breee abe do koa da ti kazuvam ostaj gi lugjeto na raat!!! 
More dobar ti e planot!!! Tie renoviraat, ti gi brkas!!!! Posle sve berbat prais!!! Pa pak jovo nanovo!!! Moree!!!

абе па не ми се допаѓаше бојата како ја бојосале куќата јеби га

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2006 во 18:32
E pa ne e valjda site ista boja da ja farbaat kukjata!!!  Nemoj vekje!!! Ostaj gi da disat malku!!! Ja ako dojdam tamu i mene kje me plasis?!?!?! 
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2006 во 01:30
немаш гаље ти  не фарбам јас столбови мајке ми
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2006 во 02:29

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

немаш гаље ти  не фарбам јас столбови мајке ми

NON CAPISH GHOST

The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2006 во 02:31
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

немаш гаље ти  не фарбам јас столбови мајке ми

NON CAPISH GHOST

ни под разно  капиш само капишарење

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2006 во 04:42
 е сега се предавам и јас!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
bagio Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 122
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bagio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2006 во 15:09
imat opsednati kuki dojte doma za da se uverite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nemojs gla da krenis od pajnci lajci viljuski i nozoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
STRASNA RABOTA E TO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I`m back in the game
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2006 во 18:50

Originally posted by bagio bagio напиша:

imat opsednati kuki dojte doma za da se uverite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nemojs gla da krenis od pajnci lajci viljuski i nozoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
STRASNA RABOTA E TO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Точачиња.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 18>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,859 секунди.