IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Патувања...
  Активни теми Активни теми RSS - Одите ли на планина?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Одите ли на планина?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 141516
Автор
Порака
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Март.2014 во 11:04
Originally posted by Орка Орка напиша:


Една колешка велеше...
"Да не ти биде заповедано,ако сакаш..."
Иако по опцииве на телефонов најверојатно
нема да можам да се логирам но ќе ѕиркам


Речено -стореноголемо гушкање
Само неколку за денеска, да не ја спамирам темаване кажувај никому


Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 11764
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2014 во 02:31
,,,ooo kako ne ,,,:),simplon onaka go šetame,,,a do materhorn,,,dzhogirame,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2014 во 13:51

Поздрав за Пајсер од Малешевијата.
Одмаралиштето Суви Лаки, многу убаво место за џогирање
.намигнувањеголемо гушкање
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 43313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2014 во 10:34
Пред некој ден имав обид да се качам до Богословец.
Кога приметија дека сум отишол,телефонов ме растури од ѕвонење да сум се врател
сам не се одело...Пијана им работа.Ќе отидев да не викаа идеме и ние сега.
А таман почна да иде угоре работата.Иначе се што гледате е на Субрата Рој.
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2014 во 14:08


Од пред десетина дена, едно убаво планинско местенце.
Убав сончев ден, не беше баш топло за бањање, ама имаше луди скокачи од мостот.
Млади деца, а таму имаше девојки, па да импресионираат се изнаскокаа во ладната река.хи, хи...
А јас ко по обичај, пак си паднав.
Многу лизгави тие камењата. ухКон врв
д4б3 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Lord OFF the topic

Регистриран: 31.Јули.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2580
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај д4б3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2014 во 14:18
jас чекам некоjа планина да доjде каj мене
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85145
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2014 во 15:54
Originally posted by д4б3 д4б3 напиша:

jас чекам некоjа планина да доjде каj менеДошол си ти кај една од најубавите планини ама не можеш да и ги искористиш привилегиите што ти нуди .

Нормално за човек што е роден во рамнина .

Туку кажи нешто за море 2014 ]

Изменето од емил - 11.Јуни.2014 во 15:55
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 43313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2017 во 19:03
Вредеше за сите пари качувањето пред некоја недела на Магаро.
Со пречек од пеперутките...

Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7213
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2017 во 12:19
Mnogu ubav saatot:))
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7213
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2017 во 12:24
ne ne odam ali mi treba mnogu,treba da odam 
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11601
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2017 во 20:21
Си направив рефреш со неколку дневен престој на Тара и Златибор,сега сум препородена.
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 43313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2018 во 12:37
Годинава највисоко шо
сум се качил е на вториот
спрат од двокатниве ни автобуси.
Иако веслам пешки до подножјето од Водно
на два-три дена,не би го рачунал тоа.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 43313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2018 во 20:30
Да ми рече човек сега пак би му ја летнал на некоја планина.
Ама слики да вадам од телефон у компјутер,па да намалувам резолуција.
Неее,една че ви клам за мака да ви биди!
Некаде на половина пат од крајната дестинација во Мариово.
Кој бил знаи оти тука има едно чешит чешмиче,со многу уба вода.
Селото во долот е Штавица.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 141516
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.