IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Патувања...
  Активни теми Активни теми RSS - Одите ли на планина?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Одите ли на планина?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 16>
Автор
Порака
johnny depp Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај johnny depp Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2009 во 01:06
Ne. Jas sum samo po morinja. Ete na primer, Karibite mi se najcesto posetena destinacija. A vo Makedonija sum po greska.

Изменето од johnny depp - 15.Јануари.2009 во 01:14
Кон врв
deranger Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Visokogorska strazha

Регистриран: 22.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај deranger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2009 во 12:36
drugar chim poveke si po morinja, otvori si edna tema - idete li po morinja -
Simnat od visokite planini
Кон врв
Foxy_lady Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 118
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Foxy_lady Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2009 во 12:39
Ахам...одам...Сакам планина.
Викендов ќе одам на бордање...
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2009 во 22:39
Koga bev na pripremi na Sapka .................pesacevme do Jelak........... bev voodusevena od nedoprena priroda .........pokraj patekata se izdignuvaa visoki karpi i na vrvot drvja rascvetani .........naednas zdogledav nesto pod drvo se dvizi.......... izvikav...............vidite krava!!? Posle si pomisliv........cek kako se kacila do tamu .........koga naednas ,, mojata krava,, se digna na zadnite noze i se potpre na drvo...........togas prv pat vidov so moi oci mecka ogromna crna....... taka silno go tresese drvoto ..........nasiot pridruznik policaec bese na gotovs so oruzje ............ja pominavme uspesno taa delnica................ pred nas se pojavi edna idilicna slika od planinska kukja so dvor i klupi, masi ........ stignavme na Jelak ...................se smestivme da se odmorime..............ama sonceto i prijatniot planinski vizduh ne ni dozvoli da ostaneme vo planinskata kukja .. ........izlegovme vo dvorot i uzivavme vo opojniot miris i peenje na raznovrsni ptici .......dodeka sonceto nezno ne galese ............. odednas policaecot dojde do mene drzejki vo raka sah i mi predlozi da igrame............. mu objasniv deka nikogas ne sum igrala sah samo gi znam pravilata.... me natera ........ igravme tri partii kade pobediv jas.....................bev voodusevena od Jelak i od faktot deka pobediv vo sah makar bilo toa protiv policaec ...................(neli gi tepa losa reklama za intelegencija)..      
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2009 во 19:52
obozavam planinaaaaaaaaaaaa
Кон врв
Sho-Sana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2944
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sho-Sana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2009 во 20:02
Обожавам искачување по планините, независно кое годишно време е. Секогаш кога имам можност да бирам планина или море, јас избирам планина. Тишината, воздухот, дрвјата, патеките... природата над и околу... уф!!! Волшебно е!!! среќа
Ако сретнеш човек со кој:
- вреди да зборуваш а не зборуваш, си го изгубил човекот,
- не вреди да зборуваш а зборуваш, си го изгубил зборот.
Мудриот човек не ги губи ни човекот ни зборот. Конфучиe
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2009 во 11:18
ama nemam blizu planina
Кон врв
Zlatnik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zlatnik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 15:34
Како ма немаш планина во близина?збунетост Ти да не живееш во Панонска низина?плазењесмеење
Неоттуѓиво е правото на секој поединец да живее во својата заблуда!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 15:48
makedoncive ,..kako site da se na ,..planina!,..ne dopira do niv nikakva kultura,..za bon-ton,..ne ni chule,..намигнување
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 17:32
Jas sekojdnevno idam na planina....podnozjeto na Vodno e moj teren
Кон врв
ZoraNaSlobodata Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3392
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZoraNaSlobodata Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 17:35
Редовно,то е една од работите шо ми го исполнуват животот.
За нея ние живеемъ,за нея ние мремъ!
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 18:33
би сакала да одам почесто но немам многу време....
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
ZoraNaSlobodata Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3392
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZoraNaSlobodata Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 18:36
Ќе тргниш со мене сакала нејкела ќе те земам негде на пролет

Изменето од ZoraNaSlobodata - 03.Февруари.2009 во 18:36
За нея ние живеемъ,за нея ние мремъ!
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 18:38
можи,можи..само зависи каде
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 16>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.