IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Зошто мажите сакат по тупи жени ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Зошто мажите сакат по тупи жени ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 14>
Автор
Порака
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2008 во 16:15
Treba da si dovolno maz da izdrzis pametna i sposobna zena a tie se bogami retki.
Baska imam drugari koj cesto velat koga sme nadvor: Da sakav pametna zena ke barav vo biblioteka....
Кон врв
paris25 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 969
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paris25 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2008 во 20:21
gledam barate moe mislenje
ne begam jas od pametni zene tuku poveke gi sakam pametnite намигнување




Изменето од paris25 - 14.Декември.2008 во 23:47
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2008 во 10:40
а кој не стави бе сите мажи во еден кош?

сеа колку што ми работи кликеров,а ми работи тро појќе,и што би се рекло за секое лонче капаче,мене не ми треба тупа жена...

па што ќе праа со неа бе ако е дибидус или тапа џонсон..
ќе ми се заиграт дома ко мало дете....јок бе...

тупавиот со тупавиот си се дружат,е сега може некој ќе напрајт погрешна процена јбг...тогаш жената убо изглумила,значи мислела нешто со црпката кога си ставала мрежите,следствено била паметна а мажот туп и обратно.

ама ко што знам само две работи не може човек да изглуми.
-тоа се интелигенција и добрина.КРАЈ.

значи конечен заклучок во најголем број случаи е.
1.Тупавиот со Тупавата.
2.Тупавата со Тупавиот.
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2008 во 12:19
a be na pocetok site baraat pametna
ama koga ke ja najdat
e, otposle im e krivo so ne zele tupa glupa
da mozat da ja majat kako im odgovaraплазење
apce
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2008 во 12:26
Ako najdam ostra ke me sece i ke krvaram cesto
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2008 во 13:45
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Ako najdam ostra ke me sece i ke krvaram cesto


ТАКА Е
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2008 во 13:47
Originally posted by fiks fiks напиша:

а кој не стави бе сите мажи во еден кош?

сеа колку што ми работи кликеров,а ми работи тро појќе,и што би се рекло за секое лонче капаче,мене не ми треба тупа жена...

па што ќе праа со неа бе ако е дибидус или тапа џонсон..
ќе ми се заиграт дома ко мало дете....јок бе...

тупавиот со тупавиот си се дружат,е сега може некој ќе напрајт погрешна процена јбг...тогаш жената убо изглумила,значи мислела нешто со црпката кога си ставала мрежите,следствено била паметна а мажот туп и обратно.

ама ко што знам само две работи не може човек да изглуми.
-тоа се интелигенција и добрина.КРАЈ.

значи конечен заклучок во најголем број случаи е.
1.Тупавиот со Тупавата.
2.Тупавата со Тупавиот.


СЕКОГАШ ИЦРПЕН ОДГОВОР ПРАВДОЉУБЕЦ
Кон врв
dejanpp Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 893
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dejanpp Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2008 во 15:25
MAZITE  NE  SAKAAT  SAMO  POTUPI  ZENI   NEGO
 
  ZENITE  STO  GLUMAT   DEKA  SE  POTUPI  SE  SEKOGAS  POKRAJ  MAZI
   


  A  TOA  NE  E  DO  MAZITE   NEGO  ZAVISI  OD  ZENITE
Кон врв
jenny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 144
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај jenny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2008 во 16:54
Зошто? ПОвеќето мажи сакаат понеинтелигентни жени од себе, а степенот на интелигенција е варијабилен, така?
Веројатно има тесна врска со желбата за доминација и да се биде ,in control'. Tоа е типична особина на мажјак.
Но не сите мажи сакаат безгласни или понизни типови на жени.
Има и такви што им е предизвик интелигентна, способна жена.Овие мажи се помалку на број.
Можеби гледаат поврзаност на женственост и слабост во пасивните жени додека во активните интелигентни жени гледаат машки особини. Тоа може да ги потсетува на сопствената проекција и веднаш гледаат жена која „ги носи панталоните„. Веројатно тоа им е многу одбивно.


Potpolno se slozuvam so ova.

Ljubovta e centar na Univerzumot
Кон врв
dejanpp Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 893
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dejanpp Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2008 во 17:17
Originally posted by jenny jenny напиша:

Зошто? ПОвеќето мажи сакаат понеинтелигентни жени од себе, а степенот на интелигенција е варијабилен, така?
Веројатно има тесна врска со желбата за доминација и да се биде ,in control'. Tоа е типична особина на мажјак.
Но не сите мажи сакаат безгласни или понизни типови на жени.
Има и такви што им е предизвик интелигентна, способна жена.Овие мажи се помалку на број.
Можеби гледаат поврзаност на женственост и слабост во пасивните жени додека во активните интелигентни жени гледаат машки особини. Тоа може да ги потсетува на сопствената проекција и веднаш гледаат жена која „ги носи панталоните„. Веројатно тоа им е многу одбивно.


Potpolno se slozuvam so ova.



А   ЗЕМИ  ВО  ПРЕДВИД  ДЕКА  90  ПОСТО  САКААТ  ОНАКВА  КАКВА  СТО  ЦЕ  УСПЕЕ  ДА  ГИ  ЗАВЕДЕ
Кон врв
deranger Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Visokogorska strazha

Регистриран: 22.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај deranger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2008 во 01:14
interesna tema mislam deka poveketo od maskite ne bi sakale da imaat tupa zenska. koj saka da ima glupa zenska?
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2008 во 01:26

Glupav maz saka glupava zenska ...lesen e odgovorot .... a i samo takva i ke go saka de .... nego ..... плазењеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

Кон врв
Kristin969 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Октомври.2007
Локација: Scotland
Статус: Офлајн
Поени: 340
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kristin969 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2008 во 08:35
Znam vistinski pimeri kade sto mazi so mnogu visok stepen na inteligencija , so dobar karakter i sposobnost da se spravat so se vo zivotot zemale zeni so dobra fasada ( citaj zgodni vrtiopaski) so koi edinstven razgovor e moda, sminki i nasledstvo, a vo zivotot edna kniga ne procitale (osven onie sto morale za na skolo-do sredno) nitu sakaat da se razvivaat umstveno i da osoznaat poveke, osven ona sto veke mislat deka go znaat.
 
I toa se potvrduva na mnogu pati.......
 
 
Dali toa znaci deka na mazite SEKOGAS im e najvazna FASADATA? A pod nea sto ima toa i ne e tolku vazno!!!!
Ljubov i Svetlina!
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2008 во 08:45
Originally posted by paris25 paris25 напиша:

или ...зошто кога мажите ке увидат дека една  жена може да мисли бегат од неа голема%20насмевка


glupost...ova e tesko klisee mislenje
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.