IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Зошто мажите сакат по тупи жени ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Зошто мажите сакат по тупи жени ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 14>
Автор
Порака
Individua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 20.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 239
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Individua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2008 во 02:58
[QUOTE=Lady Blue]

[COLOR=#ff0000]Fakt e deka na pogolemiiot broj od maskata populacija poveke im odgovaraat praznoglavi ubavici.


Ne bi rekol deka e taka

Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2008 во 03:00
Rekov : SEKOJA CEST NA ISKLUCOCITE ..... cestitam ako smetas deka si eden od retkite
Кон врв
Individua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 20.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 239
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Individua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2008 во 03:02
Jas se smetam
za eden od mnogumina
a ne za eden od
malkumina.
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2008 во 03:03
Zavisi ..... koj kako go sfaka poimot "mnogu" i poimot "malku" .... za nekogo mnogu e malku

Изменето од Lady Blue - 14.Декември.2008 во 03:03
Кон врв
Individua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 20.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 239
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Individua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2008 во 03:06
zavisi
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2008 во 03:08
голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголемо%20гушкање
Кон врв
Individua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 20.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 239
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Individua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2008 во 03:10
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2008 во 03:30
па си ги сакаат може за посебни прилики........
тие не се за секаде
Кон врв
Individua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 20.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 239
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Individua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2008 во 03:31
A ti za kade si?

I odgovori mi vo opisi
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2008 во 03:51
па прво треба да ме вброиш во тие тупите па после да ме прашаш...........
или ти веќе го направи тоа
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2008 во 11:26
sto e denes ? .... apstinencija ? ...... bojkot ? ....... a ? ..............
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2008 во 13:29
Originally posted by paris25 paris25 напиша:

или ...зошто кога мажите ке увидат дека една  жена може да мисли бегат од неа голема%20насмевка


Зошто? ПОвеќето мажи сакаат понеинтелигентни жени од себе, а степенот на интелигенција е варијабилен, така?
Веројатно има тесна врска со желбата за доминација и да се биде ,in control'. Tоа е типична особина на мажјак.
Но не сите мажи сакаат безгласни или понизни типови на жени.
Има и такви што им е предизвик интелигентна, способна жена.Овие мажи се помалку на број.
Можеби гледаат поврзаност на женственост и слабост во пасивните жени додека во активните интелигентни жени гледаат машки особини. Тоа може да ги потсетува на сопствената проекција и веднаш гледаат жена која „ги носи панталоните„. Веројатно тоа им е многу одбивно.Изменето од GlenKlouz - 14.Декември.2008 во 13:34
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2008 во 13:34
Sekoj bara onakva kakov e samiot, ako zborime za iteligencija
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2008 во 13:37
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Sekoj bara onakva kakov e samiot, ako zborime za iteligencijaсе сложувам...
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.