IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Семејство
  Активни теми Активни теми RSS - Подарок од Дедо Мраз
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Подарок од Дедо Мраз

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
ellie_ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ellie_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Подарок од Дедо Мраз
    Испратена: 12.Декември.2008 во 10:25
Ve molam ako ne e temava za tuka da ja premesestite (se izvinuvam ako sum zalutala)

Mojata kjerka pobara Dedo Mraz da i donese kniga so princezite na Disney. Taa kniga ja ima na amazon.com i skoro nasekade kade sto se prodavaat Disney Princesses books, ama losoto e sto od kade i da ja naracam cenata e okolu 30$, kje ni stigne na 5 Januari.

Ve molam ako nekoj ja ima videno po prodavnicive vo Skopje ili bilo koj drug grad da mi pomogne.

http://disneybooks.disney.go.com/agesNStages/girls.html
http://www.allaboardtoys.com/disney-princess-books/

Eve kako izgledaat knigite.

Vi blagodaram
Кон врв
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2008 во 12:22
mislam deka ja vidov vo knizarnicata Maliot Princ
a ja ima i vo Prosvetno Delo
sepak na sum sigurna deka e istata
milo mi e ako pomognav големо%20гушкање
apce
Кон врв
ellie_ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ellie_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2008 во 22:16
Eh apce, za zal tukusto se vrativ od Maliot Princ vo centar i ja nemase knigata, a ja nema nitu vo Ikona...

Kje moram da naracam preku internet edno deka kje stigne kasno ama kolku kje platime za dostava uzas

ili da pregovaram za novo pismo so malata

Vo sekoj slucaj ti blagodaram
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,484 секунди.