IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Писмени состави,семинарски...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Писмени состави,семинарски...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 5253545556 112>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 3 Гласови, Просечно 3,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
Maca777 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 03.Декември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maca777 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2012 во 10:28
Може некој накратко да ми ја каже содржината на книгата Долината на дивините од Џек Лондон??
Кон врв
Ирон_Ман Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 03.Декември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ирон_Ман Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2012 во 14:14
Ке може да ми дадете писмена на тема "Родниот јазик е наш бисерен ѓердан"


ВИ БЛАГОДАРАМ ОДНПАРЕД.:)
Кон врв
eleonora73 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 04.Декември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај eleonora73 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2012 во 11:13
Ако може текст за писмена со наслов Кога целта не е јасна патот е погрешен
Кон врв
eleonora73 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 04.Декември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај eleonora73 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2012 во 11:28
И текст за "парите се причина за сите зла" ве молам сто мозе побрзо
Кон врв
nataly966 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nataly966 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2012 во 11:45
Ми треба состав во 1 л.ед.
1.Живејте во светот на сегашноста, а не во светот на минатото-Дон Кихот
2.кога љубовта е посилнаи од смрта на родителот {На таткои} - Сид
Кон врв
Elizabeta12345 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 04.Декември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Elizabeta12345 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2012 во 17:19
Mi treba nekoj sostav za ekologija i za kniga ako moze nekoj da mi pomogne :) fala pozzz
Кон врв
olpeem Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Декември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај olpeem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2012 во 11:02
ve molam ako moze eseja za "Univerzalnata polozba na covekot kako edinka i negovata sudbina'
Кон врв
marija125 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Декември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marija125 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2012 во 15:14
Moze da mi napisite sostav za "So trud do pogolem uspeh"
mnogu mi e vazno mi treba za utre ve molam napisite mi nesto
za pismena mi e ve molam :)
Кон врв
akademik1212 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Декември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај akademik1212 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2012 во 20:20
Во петок правам писмена ако мозете да ми помогнете
Темите се:
Родино мила
Без јазик си никој и ништо
Однапред ви благодарам
Кон врв
olpeem Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Декември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај olpeem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2012 во 09:05
ako moze za Univerzalnata polozba na covekot kako edinka i negovata sudbina hitnooo za utre mi treba ve molam
Кон врв
nataly966 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nataly966 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2012 во 10:50
Ми треба состав во 1 л.ед.
1.Живејте во светот на сегашноста, а не во светот на минатото-Дон Кихот
2.кога љубовта е посилнаи од смрта на родителот {На таткои} - Сид
Ајдее пишете ве молам ми трбаа...
Кон врв
akademik1212 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Декември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај akademik1212 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2012 во 14:54
ajdeeeee mi treba pomos

Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20030
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2012 во 14:57
Никој нема да ти напише, па добро бе знаете дека продаваат такви работи за 100-150 денари. Ако не сте способни сами да си напишете тогаш место за цигари и благо фрлете некој денар за писмена..

А и имаш ваква специјализирана тема, не мораше нова да отвориш

Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
Elizabeta12345 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 04.Декември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Elizabeta12345 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2012 во 15:13
Ke ve molam ako ima nekoj sostav za ekologija i kniga ? mi treba isto !!!!!!! fala odnapred

Изменето од Elizabeta12345 - 06.Декември.2012 во 15:14
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 5253545556 112>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.