IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Писмени состави,семинарски...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Писмени состави,семинарски...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4849505152 112>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 3 Гласови, Просечно 3,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2012 во 18:09
treba
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!
Кон врв
iva.jakimovska Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај iva.jakimovska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2012 во 18:18
Ми треба состав за 7 одд со тема ,,Желбата ми дава сила''


Фалааа...
Кон врв
iva.jakimovska Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (2) Благодарам(2)   Цитирај iva.jakimovska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2012 во 18:19
Originally posted by iva.jakimovska iva.jakimovska напиша:

Ми треба состав за 7 одд со тема ,,Желбата ми дава сила'' за утре ми ее ве моламм...


Фалааа...
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2012 во 19:04
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
Pecko123 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pecko123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2012 во 21:50
Здраво ќе ве молам писмена работа за тема Мојата Татковина !!!!
Кон врв
Pecko123 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pecko123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2012 во 21:59
Здраво Ве замолувам ако може да напишете,најдете нешто за нашите најголеми дејци.За Кочо Рацин,Крсте Петков Мисирков и За Браќата Миладиноцви !
Е сеа за секој посебно треба да има кратка афтобиографија (каде и кога се родени нивниот ран живот и слично) и нивните најголеми дела и што ги постигнале т.е што награди освоиле и кој нивни дела се најпознати!И нивната улога во македонскиот литературен јазик што направиле,што постигнале?! Кога се случувало сето тоа ?! Ќе ве молам што е можно побрзо да ми ги овозможите инфромацииве ми треба сето тоа да го составам во писмена работа за селдната недела !!!


                                   Многу Ви благодарам однапред! <3
Кон врв
M.M97 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 16.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај M.M97 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2012 во 22:11
Ми треба состав за писмена работа на темите Хуманизам и ренесанса и Пеколот-божествена комедија. Ви благодарам однапред :)
Кон врв
МАРТИНСАВ. Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРТИНСАВ. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2012 во 12:44
ве молам дали ке може еден состав на тема во што е убавината и големината на нашата возраст итно е за понеделник
Кон врв
МАРТИНСАВ. Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРТИНСАВ. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2012 во 12:46
ве молам
Кон врв
Romanam Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 04.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Romanam Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2012 во 17:06
ve molam mi treba itno obrabotka na poema VEZILKA od Blaze Koneski za pismena za zadutre
Кон врв
Romanam Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 04.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај Romanam Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2012 во 17:16
ve molam mi treba itno obrabotka na poema VEZILKA od Blaze Koneski za pismena za zadutreCOLOR=redSIZE=6
Кон врв
Panov Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај Panov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2012 во 18:04
Може ли еден краток состав за Везилка од Блаже Конесеки/Т'га за Југ од Костантин Миладонов или Тешкото од Блаже Конески..Ќе ве молам :)))
Кон врв
Nikolina1994 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nikolina1994 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2012 во 18:20
Ве молам хитно е дали ке може состави по македонски jазик на тема '' Апсурдот во Чекаjки го Годо'' и ''Ингерпретациjа на романот Странецот''. Ви благодарам од напред.
Кон врв
Nikolina1994 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nikolina1994 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2012 во 18:36

Здраво. Ве молам хитно е дали ке може состави по македонски jазик на тема '' Апсурдот во Чекаjки го Годо'' и ''Ингерпретациjа на романот Странецот''. Ви благодарам од напред. :) :D
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4849505152 112>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.