IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Писмени состави,семинарски...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Писмени состави,семинарски...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3637383940 113>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 3 Гласови, Просечно 3,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
emi.palavo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Април.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emi.palavo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2012 во 13:46
Дечки ми треба писмен состав за ликовите од „Илијадата“...ФАЛА однапред
Кон врв
ivana87mk Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Април.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana87mk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2012 во 00:14
Ve molam nekoj neshto ako ima za ROMANTIZAM neka mi pishe, nekoj esej ili sl? mi treba kako tema za drzavna..Ve molam..FALA..:)
Кон врв
iva99 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Април.2012
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај iva99 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2012 во 11:06
Ако може состав од семче до шума за рок од еден ден    и да биде малку долг.
Кон врв
kircopp Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Април.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kircopp Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2012 во 17:26
Здраво.Јас сум Кирил.Учам гимназија и сум втора година.Ве замолувам кој може да ми помогне.Ми треба за утре лектирата Гуливеровите патувања од Џонатан Свифт,но не можам да ја најдам ако можете да ја напишете или ако веќе некој ја има ве молам нека ја напише,или нека ми даде линк каде што можам да ја препишам.Ви благодарам однапред.
Кон врв
kircopp Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Април.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kircopp Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2012 во 17:29
Ми треба лектирата Гуливеровите патувања од Џонатан Свифт ако може.Ви благодарам однапред.
Кон врв
Vaska.T Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Април.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vaska.T Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2012 во 19:40
Zdravo. Dali moze nekoj da mi pomogne koj ima poznavanje za srednoto obrazovanie vo vrska so temata " struktura i karakteristiki za sredno obrazovanie". Odnapred vi blagodaram.
Кон врв
julieta94 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Март.2012
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај julieta94 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2012 во 19:59
Ќе ве замолам да ми помгнетеми треба состав за..
Културните и природните убавини на Охрид се туристички предизвик и цел.
Однапред ви Благодарам
Кон врв
mile1232 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 24.Април.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mile1232 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2012 во 23:45
луѓе ако можи некој да ми помогне да најдам проектна за физичка и психичка
зависност од дрогите.фала однапред
Кон врв
ladyofdarkness Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 25.Април.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ladyofdarkness Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2012 во 10:12
crnilata na makedonskiot narod izleguvaat na povrsina vo seta nivna dramaticnost (crnila-kole casule)
Кон врв
chocoholic Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 29.Април.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај chocoholic Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Април.2012 во 22:04
Ми треба состав на тема „Просветителските идеи во делата на македонските просветители“.
Ако некој има нешто би му била благодарна ако ми испрати.
Кон врв
ernad Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 29.Април.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ernad Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Април.2012 во 23:09
Zdravo na site:D
Ve molam da mi pomgnete zato sto mnogu mi e vazno!!!
"CRNILA" od Kole Casule mi treba ESEJ?
Кон врв
seHsep Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 30.Април.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seHsep Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Април.2012 во 01:24
абе ако знајте нешо за Николај Хајтов - Раскази ... нешо прераскажано некој расказ...   
Кон врв
VIKTORIJA94 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 02.Мај.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VIKTORIJA94 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Мај.2012 во 23:25
Ке може ли нешто за следниов есеј... Колективната и личната несреќа на нашиот човек по распарчувањето на Македонија...однапред благодарам
Кон врв
Tatjanufce Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 03.Мај.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tatjanufce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2012 во 22:54
Може ли да ми помогнете со писменава утре правам писмена а незнам што да пишувам збунета сум ако можете да ми кажете некој збор за овие две теми...ќе ви бидам благодарна
1. Социјални и родољубиви мотиви на Кочо Рацин и Коле Неделковски (нивната поезија, без биографија).
2. Драмите „Печалбари“, „Парите се отепувачка“ и „Чорбаџи Теодос“ (социјалната нееднаквост, фолклорни и битови елементи).   
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3637383940 113>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.