IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Писмени состави,семинарски...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Писмени состави,семинарски...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1415161718 112>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 3 Гласови, Просечно 3,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14569
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2011 во 19:21
Ај прочитај го текстов, сигурно ќе ти се најде намигнување

ЧИТАЈ ТУКА

И сфати го ова ко идеја да
Кон врв
AleksanderS111 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 29.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај AleksanderS111 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2011 во 20:33
Koj moze da mi napravi edna tema   "Ubav e mojot roden Kraj"
   
Pls :)
Кон врв
AleksanderS111 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 29.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај AleksanderS111 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2011 во 21:22
Koj moze da mi napravi edna tema(ese) "UBAV E MOJOT RODEN KRAJ"   Ve MOlam
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2011 во 23:10
што ученици ќе бевте изненадување
па поентата на писмените, составите и семинарските е да научиш како се прават истите, малку да се култиувираш и повеќе да се описмениш, таман работа ако фатиме сите од интернет да препишуваме, каде ќе ни отиде образованието?
не се обидувам да се правам паметен, ама мене првата оцена по македонски во средно ми беше 1 и тоа за состав, така се изнамачив цела година, ама после тоа гајле немав
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
acko6665 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 25.Мај.2011
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај acko6665 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2011 во 19:40
Ми треба писмена работа по македонски јазик под наслов (Ликот:Свети Кирил) ми треба за утре ! Благодарам.
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14569
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2011 во 20:02
Originally posted by acko6665 acko6665 напиша:

Ми треба писмена работа по македонски јазик под наслов (Ликот:Свети Кирил) ми треба за утре ! Благодарам.


Читај на Википедија и не копирајте се како што е напишано, туку преформулирајте го и филувајте малку составот

ЧИТАЈ ТУКА ЗА СВЕТИ КИРИЛ
Кон врв
sukio Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 25.Мај.2011
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sukio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2011 во 20:32
mi treba pismena rabota za oa kade ke se zapiseme vo sredno uciliste... nema vrska koe uciliste ... sto znaci vo pismenata da se pise za toa koi moznosti mi ginudi toa uciliste i slicno... HELLPP MEE !!!!
Кон врв
Chak95 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 28.Мај.2011
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Chak95 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Мај.2011 во 15:24
"Христијанскиот хуманизам во делата на македонските просветители" и "Народниот јазик-жлезен клуч кој го отвара срцето на секој човек", некој ако може да ми помогне со овие 2 теми, многу ми е итно. Благдаам однапред
Кон врв
inss3.macki Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 29.Мај.2011
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај inss3.macki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2011 во 21:59
ako moze ke ve molam kratka sodrzina za tristan i izolda blagodaram odnapred :)))
Кон врв
inss3.macki Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 29.Мај.2011
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај inss3.macki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2011 во 16:19
Ako moze kratka sodrzina za tristan i izolda blagodaram odnapred :)
Кон врв
bakky Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 18.Мај.2011
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bakky Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2011 во 23:53
Zdravo mi treba pomos za esej na tema: Facebook precka vo razvojot na socijalniot zivot. i Ubaviot zbor zelezni porti otvora. Vi blagodaram odnapred.
Кон врв
bakky Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 18.Мај.2011
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bakky Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2011 во 00:23
Ve molam ako mozi nekoj da mi pomogne da napisam esej na tema Facebook precka vo razvojot na socijalniot zivot. Odnapred vi blagodaram.
Кон врв
Sweety96 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 01.Јуни.2011
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sweety96 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2011 во 01:43
Може ли помош на тема „ Словенската писменост - светлина на Словенскиот народ“ ... Ви благодарам однапред
Кон врв
pero95 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 26.Февруари.2011
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pero95 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2011 во 16:01
Aj ako moze nekoj da mi napise pismena ili da mi dade matrijal za pisuvanje na tema Tristan i Izolda :D fala odnapred :)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1415161718 112>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.