IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Автомобили и моторцикли
  Активни теми Активни теми RSS - ВИСТИНА ЗАГРИЖУВАЧКИ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ВИСТИНА ЗАГРИЖУВАЧКИ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
Zeksi71 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zeksi71 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Февруари.2012 во 21:58
Originally posted by biljana.madrid biljana.madrid напиша:

A be zagor, gazov me boli za Turcineлутина... glejte vie kako vozite tamu Makedonija...лутинаUzas!!!
 
Makedonija ne treba da se sporeduva so Avganistan, Pakistan (ili Turcija, seedno) tuku so Evropa... Jas znam deka nie vo Evropa sme... 
 
Bas ubavo, ako nekoi vozele kako sto netreba, daj da im se pridruzimeлутина.

само за твоја информација, турската возачка во канада се признава заедно со уште само седум ( јужна кореа, британија, германија, уса, јапан, франција и холандија ) возачки од разни држави. Сите останати меѓу кои е и Шпанија мораат да преполагаат наново и тестови и вожња.

да не сум бил во шпанија па да ми кажуваш ( додуше не сум бил во Мадрид ), ама возат исто како нас, дури и бетер ѓупци се. 
"Када је неко глуп не можеш му то ни доказати" Душко Радовиќ
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12849
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2012 во 13:21
Originally posted by Zeksi71 Zeksi71 напиша:

Originally posted by biljana.madrid biljana.madrid напиша:

A be zagor, gazov me boli za Turcineлутина... glejte vie kako vozite tamu Makedonija...лутинаUzas!!!
 
Makedonija ne treba da se sporeduva so Avganistan, Pakistan (ili Turcija, seedno) tuku so Evropa... Jas znam deka nie vo Evropa sme... 
 
Bas ubavo, ako nekoi vozele kako sto netreba, daj da im se pridruzimeлутина.

само за твоја информација, турската возачка во канада се признава заедно со уште само седум ( јужна кореа, британија, германија, уса, јапан, франција и холандија ) возачки од разни држави. Сите останати меѓу кои е и Шпанија мораат да преполагаат наново и тестови и вожња.

да не сум бил во шпанија па да ми кажуваш ( додуше не сум бил во Мадрид ), ама возат исто како нас, дури и бетер ѓупци се. тоа значи ли дека и ТИ полагаше..наново?изненадување

...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Zeksi71 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zeksi71 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2012 во 18:31
да
"Када је неко глуп не можеш му то ни доказати" Душко Радовиќ
Кон врв
Sataniskov Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Јуни.2012
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sataniskov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2012 во 02:10
Многу ги почитувам возачите кои возата по правила, без разлика дали се жени, мажи, млади , стари, искусни и неискусни! Ова за д“лгите светла многу ја јебе работава, арно ама и кога не употребуваат жмигавец, ми се кине срцето. Не се свесни колкава беља можат да направат со тоа...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.