IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Природно зголемување на гради
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Затворена темаПриродно зголемување на гради

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2008 во 15:17
па остани на форум и ќе имаш долг живот заки
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
ladyzaki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Ноември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6584
Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2008 во 15:22
ako prodolzam vaka da se smeam izgleda ke stanam besmrtnaангел(samo se prasuvam sto si vikaat komsiive sto me slusaat)голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2008 во 15:26
Originally posted by ladyzaki ladyzaki напиша:

a za namaluvanje?(ova e samo opsto prasanje ne se odnesuva na nikogo konkretno)газење%20од%20смеењеstvarno ste superiska me iznasmeavteгазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењеголемо%20гушкањеP.S.specijalen pozz do jananaголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеotkako se registrirav na forumov mi se prodolzi zivotov za 10 god.garantголема%20насмевка
 
 
Аха... и јас така си викав...задоволство
Пази само да не преминеш во зависници... ќе видиш тогаш како се продолжува живот..плазење
 
 
А за девојчето, не се секирај за малите гради... има време да ти пораснат... намигнување
А и да останат мали, денес има волшебни градници... Па нема сите да знаат да знаат дека имаш мали гради...трепкање
Оптичка мамка...голема%20насмевка
 
 
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2008 во 15:26
љубоморни ќе ти бидат заки.што ги шишаш бе нив
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2008 во 15:29


убо ти рече заки анастеа,само пази да не станеш зависник
од форумов,еве како мене и анастеа и голем број други тука
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
ladyzaki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Ноември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6584
Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2008 во 15:45
emi ako ,ako ,ova e ubava zavisnost kako na pr.zavisnost od gledanje ubavi momcinja zavisnost od ubavi devojcinja(da da i niv gi gledam)znaes kako velat sto je lepo i bogu je dragoнамигнувањенамигнувањенамигнување
Кон врв
hihihi Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 22
Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2008 во 00:59
Jadi smoki i kikiritiki,ako nebide od niv jadi americki bataci odniv se raste
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2008 во 16:17
Абе не го зезајте девојчето..леле без осет
Јанана немој да јадеш американски батаци,полни се со вештачки глупости и незнам какви хормони па не се баш многу здрави(мислам ти јади батаци,ама не претерувај )
Што се однесува на градите,мислам дека не би требало да се замараш толку.Знам дека си во години кога тоа е БИТНО меѓутоа не по секоја цена.Градниците прават чуда..најди некој соодветен за тебе и уживај.Некои сакаат мали гради ама нема...некои сакаат големи,ама пак нема...така да уживај си ти - ПРИРОДНО СИ Е ПРИРОДНО
Кон врв
hihihi Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 22
Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2008 во 17:29
   Pa neznam sto im e na pomladite generaci ajde i bese das e rodi so gradi ,pa uste e rano eejjjjj,ima vreme za se i za gradi i dobro oformeni oblini,prosto covek da se zacudi so sto se zamaras
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2008 во 11:21
се во свое време... големо%20гушкање и малите гради си имаат свои предности,... на пример... не те зјапа пола клас кога трчаш на физичко... голема%20насмевка во денешно време, има триста илјади вида на градници,... барем визуелно ќе ти изгледаат поголеми намигнување
Кон врв
DarlinG Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*Lara*Croft*

Регистриран: 09.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1621
Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2008 во 11:26
pomirete se so sudbinata luge.
p.s. mislam deka i malite si imaat svoja prednost.slusajte me koga vi vikam
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2008 во 16:19
Се сложувам
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2008 во 19:18
Originally posted by DarlinG DarlinG напиша:

pomirete se so sudbinata luge.
p.s. mislam deka i malite si imaat svoja prednost.slusajte me koga vi vikam


точно дарлинг... барем дарлинг слушајте ја... смеење
Кон врв
hihihi Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 22
Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2008 во 23:13
Originally posted by DarlinG DarlinG напиша:

pomirete se so sudbinata luge.
p.s. mislam deka i malite si imaat svoja prednost.slusajte me koga vi vikam

   Dobro ke kaze li nekoj koja e prednosta,jas ne ja gledam?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.