IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Бермудски триаголник
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бермудски триаголник

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 14>
Автор
Порака
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2005 во 16:34
Jas veruvam da ima zivot na nekoja druga galaksija,sto znam barem taka mislam.

Od mene zasega tolku.Pozdrav do site ama njmogu do ALEKTA koja go razubavi forumot so interesni temi:))CAOOOOO
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2005 во 21:54

 :-)))) abe jas....koj ako ne jas, hehehehehehehe, se zezam :-)))

inace i jas veruvam vo vonzemjani!!!

Кон врв
rebeka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јуни.2005
Локација: Austria
Статус: Офлајн
Поени: 347
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rebeka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2005 во 22:03
IMA ZIVOT NA DRUGI GALAKSII!!

mnjkl
Кон врв
Barbika Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 860
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Barbika Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2005 во 22:23
Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by Barbika Barbika напиша:

        

Sto velite koga sakame promena aj vo druga dimenzija,a nazad ima li?!

Pa spored tvojot potpis nishto ne moze da go vrati vremeto,no vo druga dimenzija se e mozno
 
 
More kako sto mi e nekogas se preku glava bas bi mi godela nekoja druga dimenzija,ama znaes onaka samo za sebe,izlezi od ovoj haos,prosetaj,opusti se,napolni baterii i vrati i se na starata dimenzija!
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2005 во 01:18
lugje, dosta e duvanje za vas...
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2005 во 10:02

ami?

vikas?

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
MaRy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MaRy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2005 во 22:51
abe i crni dupki postojat i vonzemjani i cetvrti i petti i stotti dimenzii i duhovi i deneska veke se e mozno se poremetivme siteeee!!!!!!!!
Ask not who i am, for i am everything you hate, everything you love, everything you wish you were, and the most dispised thought that comes to mind, simply put i am life.Who are you?
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2005 во 16:13
aaaaaaaaaa ne ne nikako, znam deka stotti dimenzii prv pat go slusam toj zbor od tebe  no kako i da e, ajmo svi kod dzoletaaaaaaaaa
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2005 во 20:03

znae li nekoj nesto novo za Bermudski triagolnik?

mene dosega mi zborea nesto...ama nema vrska...samo gluposti....

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2005 во 16:46
nesto novo??? epa izlea ke odam letoska na odmor tamu
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
MaRy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MaRy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2005 во 18:49
ne znam nisto vsusnost odamna ne objavile nigde vest za bermudskiot triagolnik ama jas ke iskopam nesto posto stvarno mi e interesna tema.....
Ask not who i am, for i am everything you hate, everything you love, everything you wish you were, and the most dispised thought that comes to mind, simply put i am life.Who are you?
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2005 во 23:23
MaRy, i da iskopas, bas sakam da znam kakvo e vremeto tamu preku leto, da ne odam na baftanaana sfakas??
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2005 во 10:28

Ghost ne se zanesuvaj mnogu!!!! ne se zanesuvaj, zatoa sto ima samo edna dobra rabota ako odis tamu na odmor : toa sto site nie na forumov kje jajme blaga pcenica....:)))

inace vcera eden drugar mi donese isecok od vesnik za Bermudskiot triagolnik....ama gluposti.....nisto posebno...Marsovci!

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2005 во 17:27
auuuu Alekta, ako ako, site da jadete a na Ghost da ne dadete  so mislis kade nastanuvaat najmnogu duhovi???? pa tokmu natoj bermudski triagolnik posto site tamu so isceznale gi nema, ali sekoja vecer praam so niv zurki ako sakas bas da znaes  uste da bese taka
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,345 секунди.