IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Survivor Србија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Survivor Србија

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3536373839 42>
Автор
Порака
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2012 во 21:03

Mia Begović i Maja Lena: zajedno proživljavamo sve uspone i padove

14. 03. 2012.

Mia Begovi&amp;amp;#263; i Maja Lena


  • Mia Begovi&amp;amp;#263; napu&amp;amp;#353;ta stan na &amp;amp;#269;ijem je pragu provela &amp;amp;#269;etiri dana

Za život opasna iskustva iz reality showa ‘Survivor’, koji se počeo prikazivati na RTL Televiziji, još su više zbližila glumicu Miju Begović i njezinu kćer Maju Lenu Lopatny, koje samo u Storyju otkrivaju intimne razloge odlaska u Kostariku

Već u prvoj emisiji ‘Survivora’ prikazanoj u ponedjeljak na RTL-u imali smo prilike vidjeti kako je život naše glumačke dive Mije Begović bio ugrožen te da avantura u koju su se upustili natjecatelji tog popularnog showa nije lagodno uživanje, nego uistinu surova borba za preživljavanje. Unatoč teškim uvjetima u kojima se 49-godišnja glumica našla, ona ni u jednom trenutku nije poželjela odustati, a upravo zahvaljujući svom zanimanju, život u prostranstvima Kostarike nije joj bio stran jer je Mia filmove snimala u vodi do koljena ili, pak, dok su joj pijavice plazile po cijelom tijelu.
Mia Begovi&amp;amp;#263; i Maja Lena Lopatny
- U ovom sam trenutku ponovno samohrana majka, imam mamu i strica za koje se brinem i kojima pomažem. Takva su vremena, morali bismo biti dobro situirani da bismo odbili sudjelovanje u showu poput ‘Survivora’. Ni u jednom trenutku nisam poželjela odustati jer mi se u životu dogodio gubi­tak jedne od najbližih osoba koju čovjek može imati – ne samo krvnom vezom nego i prijateljstvom. Kad to preživite, spremni ste otići jer znate da je ona gore. Imala sam potrebu maknuti se iz svoje situacije, premda sam se možda vratila u zamršeniju, ali sam drukčije gledala na sve. S jednim odmakom i životnom ugroženošću, jer sam uistinu mogla i poginuti u jednom trenutku – rekla nam je Mia prisjećajući se nezgode kad je u moru ostala bez daha.

- Da nije bilo Nevena i Aleksandre, ne znam bih li sada pričala s vama. U tim mi je trenucima u glavi bila samo želja za preživljavanjem i da ostalima dokažem kako ništa od ovoga nije igra, nego pravo preživljavanje koje se uistinu događa. Ovom bih prilikom duboko zahvalila Nevenu i Alex, koji su riskirali svoj put, angažman, novac i, ako hoćete, svoj ugled, kako bi mi pomogli spasiti život – rekla je glumica čija je kći bila oduševljena sretnim ishodom.

- Užasno mi je bilo teško kada sam vidjela što se događa mami. Željela sam se okrenuti i doplivati do nje, no Alex i Neven su joj već pritrčali u pomoć. Mnogo se ljudi stvorilo oko nje, tako da sam znala da je u sigurnim rukama - priča Maja Lena Lopatny, 20-godišnja studentica novinarstva koja je otišla u Kostariku ponajprije kako bi pronašlu pravu sebu, a u tome je imala punu podršku svojeg tate, bivšeg vaterpolista Ronalda Lopatnyja.



Изменето од Valerija - 20.Април.2012 во 16:13
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
FosterThePeople Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Декември.2011
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1147
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FosterThePeople Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2012 во 21:06
Их,ами со 2 тубички шминка баба ми на мис можи да оди.Миа беговиќ страшна е.


Изменето од FosterThePeople - 18.Април.2012 во 21:06
I just wanna feel real love.
Кон врв
Schatzii7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unglaublich

Регистриран: 19.Октомври.2011
Локација: Lost somewhere
Статус: Офлајн
Поени: 7055
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2012 во 14:32
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2012 во 14:48
Mozebi prashanjevo shto kje go postavam sega kje zvuchi mnogu glupavo ama jas ne sum bash vo tek so Survivor... Ova shto go davaat na Sitel se vsushnost snimki ne e vo zivo? Ne svativ bash oti vidov reklama na Sitel na koja davaat eden broj za glasanje za pobednik ili taka neshto... Stvarno ne svativ nishto... рамнодушност
Кон врв
Schatzii7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unglaublich

Регистриран: 19.Октомври.2011
Локација: Lost somewhere
Статус: Офлајн
Поени: 7055
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2012 во 14:55
Да завршено е снимањето и тие се вратени одамна дома...
а ова со гласањето за фаворит на публиката и јас не знам која е целта и што добива оној кој ќе има најмногу гласови.
Како и да е, едно е јасно дека целта им е да си соберат пари од гледачите, цената на пораката од Мк е 41 ден. со ДДВ...само не знам кој нормален би гласал.голема насмевка
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2012 во 14:58
Originally posted by Schatzii7 Schatzii7 напиша:

Да завршено е снимањето и тие се вратени одамна дома...
а ова со гласањето за фаворит на публиката и јас не знам која е целта и што добива оној кој ќе има најмногу гласови.
Како и да е, едно е јасно дека целта им е да си соберат пари од гледачите, цената на пораката од Мк е 41 ден. со ДДВ...само не знам кој нормален би гласал.голема насмевка


Da i toa mene me zachudi neli nashiot predstavnik Zare oslabel neznam kolku kilogrami tamu shto e logichno da e seto toa zavrsheno cim toj se vrati doma... Jas bash toj del go gledav dodeka bev MK, i sega pred nedela dena gledam na zulu taa reklamata i se chudam zashto da glasame ako e seto toa zavrsheno... Zatoa totalno se zbuniv... голема насмевка
Fala ti Shatzi големо гушкање
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2012 во 15:35
Kristina :)


Изменето од Valerija - 20.Април.2012 во 15:40
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2012 во 15:43
Vlada:)


Natina nova ljubav Vlada Vuksanović?


Glavna vest na estradi jeste da je Nataša Bekvalac u vezi sa manekenom Vladom Vuksanovićem.
Par je kako piše "Alo", viđen u beogradskom klubu "Plastik," kako uživa u druženju. Šuška se da je glavni "krivac" za njihov susret Kristina Bekvalac, koja ih je i spojila po povratku iz Kostarike, gde je snimljen rijaliti "Survivor".

- Proslava prve emitovane epizode bila je prilika i da se njih dvoje vide nakon upoznavanja. Bili su u klubu "Plastik", sve vreme vidno raspoloženi.

Na sve ovo Vlada je rekao da ima devojku i da mu je sve suludo komentarisati.

- Svi samo se našli u istom društvu. Svi mi iz "Survivora", njena sestra Kristina i ona smo zajedno odgledali prvu epizodu i posle zajedno otišli da proslavimo. Samo smo bili u istom društvu - izjavio je Vlada.

Nataša je se sve ovo nazvala "izmišljotinama dokonih".

- Vlada je tek moj poznanik i nije mi jasno čemu izmišljanje ovakvih priča bez ikakvog povoda. Istina je da smo u istom društvu gledali prvi „Survivor“, i to je sve. Lepo je vaspitan i kulturan, i to je prvi utisak koji sam mogla steći u razgovoru s njim. Cela ova iskonstruisana priča stvarno je besmislena - rekla je Nataša Bekvalac.




Изменето од Valerija - 20.Април.2012 во 15:47
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2012 во 15:55
Ogi:)


Raskinuli Marija Kilibarda i Ognjen Kajganić


Voditeljka Marija Kilibarda i njen verenik Ognjen Kajganić raskinuli su trogodišnju vezu zbog prevelike udaljenosti i nedostatka emocija! Naime, kako „Alo!“ saznaje iz izvora bliskih voditeljki, nekadašnja „bingo cica“ nije više mogla da podnese pritisak da njena jača polovina živi u Atini, a da se viđaju samo kada ona ima vremena da ode kod njega u posetu.

poznati  Raskinuli Marija Kilibarda i Ognjen Kajgani&amp;amp;amp;amp;amp;#263;

- Marija i Ognjen su zaista dobro funkcionisali, ali samo dok je ona imala dosta vremena i mogla često da ga posećuje u Atini, gde on igra rukomet za ESN Vrilisiju. Budući da je prešla na drugu televiziju i da priprema novu emisiju, više nema toliko vremena da putuje, a ono čemu se nadala je da će on uskoro prestati da se bavi rukometom, vratiti se u Srbiju i možda započeti trenersku karijeru. Međutim, ništa od toga se nije dogodilo, a ljubav ipak nije mogla da izdrži toliku udaljenost. Veza je trpela, pa su odlučili da se rastanu potpuno prijateljski – kaže za naš list izvor blizak Mariji.
Kako bismo potvrdili informaciju o raskidu, pozvali smo atraktivnu voditeljku, koja je bila veoma uznemirena i nije želela da komentariše informaciju o raskidu sa dečkom.
– Ne mogu sada da pričam jer imam veliki problem. Zaista ne mogu sada da se bavim time, molim vas, izvinite – bilo je sve što je Marija drhtavim glasom izjavila za naš list.
Veza Kilibarde i Kajganića započela je u februaru 2008. Godine, kada ih je upoznala zajednička prijateljica, a ljubav im se desila gotovo na prvi pogled. Posle samo pet meseci, novine su pisale o njihovoj veridbi, a godinu dana kasnije mediji su objavili vest o raskidu. Međutim, njihova veza je tada ipak odolela iskušenju.
Voditeljka je krajem prošle godine dosta vremena provela u Grčkoj u poseti sada bivšem dragom, ali već sredinom februara za nedeljnik „Puls“ najavila je da će svoje odlaske kod Ognjena znatno prorediti zbog posla.
- Često sam išla kod njega jer sam mogla sebi da dozvolim tu vrstu luksuza, u smislu slobodnog vremena. Sad će to malo da trpi! Moram da budem ovde – izjavila je tada Marija, a na pitanje novinarke kako opstaje veza na daljinu, dvadesetosmogodišnja voditeljka najavila je prekid karijere rukometaša Ognjena Kajganića.
- Ma dobro, bre, mator je, i on će uskoro prestati da radi – govorila je Kilibarda pre samo mesec dana, ali tridesettrogodišnji rukometaš izgleda nije delio mišljenje sada bivše devojke.



Изменето од Valerija - 20.Април.2012 во 16:00
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2012 во 16:05
Neven:))

Neven Ciganović


Datum rođenja: 20. travanj 1970. godine
Mjesto rođenja: Zagreb
Nadimak: Cigo
Životni moto: Bolje da me svi mrze zbog onog što jesam nego da me vole zbog onog što nisam

Biografija


Neven Ciganović je najpoznatiji hrvatski modni stilista koji je poznat po tome što odjeva mnoge hrvatske pa i strane javne osobe. Još od rane mladosti je želio postati stilista te je nakon završene škole za modni dizajn to i postao. 2008. godine Neven se prijavio za Celebrity Big Brother u Hrvatskoj te se vratio iz Amerike gdje trenutno živi samo radi toga showa. Nakon što nije pobjedio u showu, makar je bio najveći favorite izjavio je kako će sve to dobro naplatiti i onda se vratiti natrag u Ameriku.

Neven je iskren u svojim izjavama, čak ponekad i brzoplet na jeziku, pa kaže da se vratio u Hrvatsku i prijavio na Big Brother samo radi novca te da će mu najviše nedostajat to što nezna koje je vrijeme i koliko treba proći do kraja showa.

Neven je poznat i po tome što je napravio nebrojeno plastičnih operacija na svoj tijelu jer je smatrao da želi lijepše i privlačnije izgledati. Na račun tih operacija se šali i kaže da su mu nož i skalpel tajna oružja u BB kući.


Također su napravljeni humoristični vicevi na foru Neven Ciganović Činjenice:
Kada Neven Ciganović leži na plaži, dođu cigani i pokupe ga s ostalom plastičnom ambalažom.
Neven moze rasplakati i luk.
Neven čak može rasplakati i slijepu djecu.
Kad se Neven rodio majka je rekla :"Moje Blago", a otac: "Ajmo ga zakopati".
Nevenova mama je morala biti pijana da bi ga hranila.
Kad se Neven rodio, doktor je pljusno i njega i njegove roditelje.
Točno se zna kad je Neven rođen. Njegovo lice zaustavilo je sat.
Nevenov psihijatar ga je zamolio da leži na trbuhu.
Kad Neven ulazi u banku, ugase se nadzorne kamere.
Neven ima 7 godina nesrece, samo zato jer se pokušao pogledati u ogledalo.
Neven može skakati bungee samo ako mu ga svežu oko vrata.
Kad Neven hoda ulicom ljudi govore: Vidi Maškare!
Kad se Neven pokušava okupati voda pobjegne.
Kad Neven sjedi na plaži mačka ga pokušava zakopatiŽohari bježe kad vide Nevena.
Pored Nevena Michael Jackson izgleda kao Brad Pitt.
Ljudi stavljaju Nevenovu facu na kutiju laksativa... I onda prodaju praznu kutiju.
Ljudi odu u zološki i plate da NE vide Nevena.
Kad je Neven rođen stavili su ga u inkubator s zatamnjenim staklima.
Kad Neven ode u kuću strave, ponude mu posao.
Neven je zapravo glumio u Star Warsima kao Jabba.... bez kostima.
Nevenu su ponudili posao...Hodjuća reklama za Durex.
Izlazi Neven Ciganović iz muzeja voštanih figura, kad se odjednom čuvar zadere za njim: “A di ćeš ti?”


Изменето од Valerija - 20.Април.2012 во 16:07
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2012 во 16:11
Radovan (mozebi makedonski zet):))




Изменето од Valerija - 20.Април.2012 во 16:11
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2012 во 16:17
Nikola:)



Изменето од Valerija - 20.Април.2012 во 16:19
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2012 во 16:32
Jelena:)



Изменето од Valerija - 20.Април.2012 во 16:34
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2012 во 16:39
Legendata i edinstvena Ava:))
AVA: NE BI MI BIO PROBLEM DA VODIM LJUBAV PRED KAMERAMA (FOTO)
Hrvatska starleta Ava Karabatić učestvovaće u rijalitiju "Survajver" tako da ćemo videti na šta je sve spremna.

Pokažite šta mislite i osećate (obeležite jednu ili više emocija)
Ava-Ne-bi-mi-bio-problem-da-vodim-ljubav-pred-kamerama-FOTO
- To je jedina šansa da me ljudi vide u drugačijem svetlu, da vide kakva sam zaista, a to je srdačna i hrabra - izjavila je Ava te dodala da bi pristala na sve zahteve.
Videćemo da li će zaista moći da pristane da jede puževe i slično, a što se tiče skidanja, to joj nije problem, jer voli da ima što manje odeće na sebi.
- Ne bi mi bio problem da jedem puževe, gliste možda, ima više vrsta glistica. Pristala bih stalno da budem u kupaćem kostimu. Što manje odeće, to bolje. Ne bi mi bilo čudno ni da vodim ljubav ispred kamera - otkrila je Ava koja misli da joj je šou i odlična prilika za pronalaženje nove ljubavi.
img
- Izašla sam iz duge veze i to bi bio odličan početak nove godine. Možda se zaljubim - zaključila je.
Želja joj je da u šou sudeluje i neki zgodan glumac kao što je Sergej Trifunović, a ne bi se bunila ni da reč bude o nekom fudbaleru.
- Dobro bi mi došlo da se sklonim iz civilizacije nakon svega što sam prošla - zaključila je Ava za 24sata.
img


Изменето од Valerija - 22.Мај.2012 во 08:16
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3536373839 42>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.