IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Неостварена желба
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Неостварена желба

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 31>
Автор
Порака
babyy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8193
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај babyy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Неостварена желба
    Испратена: 26.Септември.2005 во 09:46
Што е тоа што сакате да го направите а сеуште не сте го направиле?
Сакам многу работи ај да размислам па ќе напишам
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2005 во 09:48
Sakam bandzi let..neostvarena zelba mi e, kako i na ride da se pushtam...
Кон врв
babyy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8193
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај babyy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2005 во 09:49
И јас сакам банџи а сакам и со падобран да се пуштам
Кон врв
lavica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 480
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lavica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2005 во 09:54
 EDNA OD NEOSTVARENITE ZELBI MI E KRSTARENJE SO BROD NIS CEL SVET.
sm
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2005 во 09:57

bravo lavice...jas sakam po NIL da krstaram....
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2005 во 11:03
Sakam da ucestvuvam vo prepukuvanje vo Kolumbija megu Narko Bosovi
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2005 во 19:15

Imam milion ostvarlivi zelbi, ali samo dve se nevozmozni

sakam da letam kako Petar Pan, i sakam da bidam kralica na Rusija

ozbilno!, stvarno mnogu sakam! :-))

a inace drugo... Sakam da se setam po svetov, da ziveam Kanada...itn.itn...mnogu zelbi imam!

Кон врв
shnajder Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 40
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај shnajder Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2005 во 20:14

bravo,kuklicke

 

Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2005 во 20:18
Originally posted by shnajder shnajder напиша:

bravo,kuklicke

 

za mene se odnesuva ova taka?

Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2005 во 01:23
Neostvarena zelba??? epa imam, bas vcera imav edna zelba so si ja mislam odamna veke, a glasi vaka nekako otprilika: ehhhhh da mozev da imam krilja pa da letnam do prozorot na komsijata nad mene i da vidam dali stvarno e tolku golem fraer kako so mi se prai, ili sekoja vecer mesto so novi devojki, se druzi so XXL posle 00:00h
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2005 во 16:21
Moja neostvarena zelba e da sum vo vremeto na Petar Veliki....
da imam prekrasna krem raskoshna haljina da igram valcer vo golemata dvorana prepolna so kristalni golemi lusteri..

Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2005 во 16:23
sweet
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2005 во 16:26

Izrasnav so Rusija vo dushata i dobro go govorev toj jazik..ne znam od kade mi se nametna toa..no imam kup slajdovi, knigi..i eden den ke pojdam da ja vidam Moskva, leningrad i soci...site tie balovi, raskoshi ubavini, nacionalni bogatstva mnogu me voodushevuvaat...gi pametam site ruski prikazni najomilena mi bese kamenoto lale..
e..Rusija..navistina mi e neostvarena zelba...
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2005 во 16:45
Mene najubavi mi se rusite baladi : Sonja , Oci cornija , itn.itn
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 31>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.