IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Бизнис и економија
  Активни теми Активни теми RSS - БИЗНИС ВЕСТИ, НОВОСТИ, ИНФОРМАЦИИ...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

БИЗНИС ВЕСТИ, НОВОСТИ, ИНФОРМАЦИИ...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 343536
Автор
Порака
Alekxandar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јули.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekxandar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2015 во 19:39
Сега владата е во цајтунг бидејки има компании кои бегаат од зоните,а тоа дава лош знак пред избори и подгрева атмосвера за и другите инвеститори тоа да го направат.
Затоа сега бркаат нови инвеститори кои всушност и не се ,само за да го кренат рејтингот и паднатиот имиџ но тоа не се прави пет до дванаесет.
Во ваков случај се прават додатни грешки кои можат да бидат кобни.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12849
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2015 во 19:52
...ovie od SITEL i denes kazaa za investicijata na Dzonson vo Strumicko..da ne slucajno nekoj ne razbral..ili pak nekoj koj malku gi razbira da sfati deka i denes ke nikne nova fabrika so stranski gada.Glup narod..poglup zdravje.
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 343536
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.