IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Уметност , култура и традиција
  Активни теми Активни теми RSS - Најубавите македонски љубовни стихови
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најубавите македонски љубовни стихови

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 11>
Автор
Порака
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2005 во 16:00
П Р Е К Р А С Н О
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2005 во 16:01
Blagodaram mnogu shto mi dozvolivte da ja otvoram dushata...
se citame utre....
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2005 во 16:02
Originally posted by natalija natalija напиша:

I da si ja dovrsham za denes....

Kade me vodish sega, koja li peshtera gluva se' shto kje bide nashe kje znae da go chuva. Dzvezdite gledaat vo nas, a Dzvezdite se slepi, Nie sme samo na svetot kako dve srasnati krepi. Koj toa nad nas stoi, koj toa nad nas Dzida za da ne' zakopa zhivi vo mrtva piramida. O pesno, zemjo, zheno, o zhivot i smrt vedno se' shto mi nosish denes sam kje go ispijam zhedno. Ni istok imash crno sonce, ni imash zapad, Popusto te molam so molitva za napad,

Milichka prekrasno od tebe
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
brmbrm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 405
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmbrm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2005 во 16:25

Originally posted by natalija natalija напиша:

I da si ja dovrsham za denes....

Kade me vodish sega, koja li peshtera gluva se' shto kje bide nashe kje znae da go chuva. Dzvezdite gledaat vo nas, a Dzvezdite se slepi, Nie sme samo na svetot kako dve srasnati krepi. Koj toa nad nas stoi, koj toa nad nas Dzida za da ne' zakopa zhivi vo mrtva piramida. O pesno, zemjo, zheno, o zhivot i smrt vedno se' shto mi nosish denes sam kje go ispijam zhedno. Ni istok imash crno sonce, ni imash zapad, Popusto te molam so molitva za napad,

Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2005 во 08:43
Eve go istoto od vcera ama so toa go pocnuvam denot vo narednite 9 god...

Tishina Ako imash neshto teshko neshto shto te pritiska i peche zakopaj go vo dlaboka tishina tishinata sama ce ti go reche.4
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2006 во 19:48

ПИЛЕТООО МИ ПЕЕЕЕЈЕЕ...

РАНО НА САБАЈЛЕЕ.ЕЕЕЕ.... (х2)

РАНО ПРЕД ЗОРИ...... {ШО Е ПИЛЕТО? НААААААА ЏОА КОБРА)

ПА МИ ЈА БУДИ МЛАДАТА НЕВЕСТА..... (ШО ИМА ДА ЈА БУДИ, ШО ЧЕ И РАБОТЕ? СЕ ЗНАЕ ШО ЧЕ И РАБОТЕ)

И СА ШО Е ПИЛЕТО?

Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
октокот Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај октокот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2006 во 20:10

NOKESKA VO TVOJATA POSTELA,

BEVME TROJCA,

TI,

JAS,

I MESECINATA.

еднорогот
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2006 во 20:18
Originally posted by октокот октокот напиша:

NOKESKA VO TVOJATA POSTELA,

BEVME TROJCA,

TI,

JAS,

I MESECINATA.


СИМНУВАМ КАПА ЗА СТИХОВ
Кон врв
октокот Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај октокот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2006 во 20:24

togas ti go posvetuvam tebe

еднорогот
Кон врв
октокот Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај октокот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2006 во 20:25

VO TEBE BEV ZALJUBEN,

USTE PRED MOETO I TVOETO,

POSTOENJE.

еднорогот
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2006 во 20:33
Originally posted by октокот октокот напиша:

togas ti go posvetuvam tebe


ФАЛА И ЈАС ГО ГИ ОБОЖАВАМ ПЕСНИТЕ НА ВЛАДО ЈАНЕВСКИ!
Кон врв
октокот Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај октокот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2006 во 20:36

A VLADO BI TRABALO DA E MESECINATA

еднорогот
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2006 во 20:37
Originally posted by октокот октокот напиша:

A VLADO BI TRABALO DA E MESECINATA


НЕ

Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2006 во 02:25

Сакам, сакам само да ме нема, да сум лист хартија на кој некој друг ќе пишува зборови волшебни



Изменето од Maro
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.