IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Smooth Jazz
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Smooth Jazz

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Ateist Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јуни.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ateist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Smooth Jazz
    Испратена: 13.Септември.2008 во 17:51
Во последно време доста слушам ваква музика ептен ми прави кеиф. Има ли некој што слуша? омилени групи пеачи?
Да бидеш верник е исто како да си слеп, а да раскажуваш за светлината (Атеист)
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Мај.2009 во 01:36
Izgleda poslabo se slusa smooth, ama eve za onie koi slusaat ili sakaat da slusnat nekoi online radia

http://www.sky.fm/smoothjazz/
http://www.smoothjazz.com/streams/
http://www.freebase.com/view/en/1_fm_bay_smooth_jazz

ENjOY намигнување


Изменето од bounty_hunter - 14.Јуни.2009 во 11:05
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.