IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Луѓе со посебни моќи
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Луѓе со посебни моќи

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 7>
Автор
Порака
dudulovski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 998
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dudulovski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2008 во 02:40
Се зборува дека Черчил за време на Битката за Британија воопшто не вршел физиолошки потреби. А тоа се неколку месеци...Толку му држело
Еден литар ракија на ден и секогаш ќе бидеш здрав како дрен.
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2008 во 11:00
Originally posted by dudulovski dudulovski напиша:

Се зборува дека Черчил за време на Битката за Британија воопшто не вршел физиолошки потреби. А тоа се неколку месеци...Толку му држело

Бегај бе. Знаеш ти што е неколку месеци да не врши физиолошка потреба. Ке му пукне и мочен меур и се, а и ке умре за неколку дена зошто во крвта ке има отровни материи.
I love Daphne Millbrook.
Кон врв
dudulovski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 998
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dudulovski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2008 во 14:01
Така се збори. Односно, тоа му го кажа некој на Вилијам Харт во филмот Ретки птици.
Еден литар ракија на ден и секогаш ќе бидеш здрав како дрен.
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2009 во 00:54
a be ne poznavam lugje so posebna mok.....
jas sum si takva трепкање
epten posebna...........
ama ne ja koristam taa sposobnost.......плазење
oti epten ke bidam mocna голема%20насмевка
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2009 во 20:08
Originally posted by којсумјас којсумјас напиша:

Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Koga mocam mozam da dzitnam mnogu daleku...toa se vazi kako mok ?

Ne...
Jas mozam istoto...
A istvremeno trcam na 100 metri so preponi...


110 se trci toaголема%20насмевка
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2009 во 07:43
Кога луѓето се во очај и од нигде не гледаат друг излез тогаш цената на луѓето со ’’посебна моќ’’ посебно расте и стануваат актуелни.
Бајачки штитат лозја од - град
Кон врв
elektro Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 07.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elektro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2009 во 00:36
jas imam posebna mok mozam od da pravam trista cuda
mozam da pijam vrela voda nad 50 step.celz.
mozam da odam po ogan i nisto ne mi e .
se imam iseceno so skalper po rakata i za 2 dena ranata mi ja snema.padnav od skali visko 2,5 metra vrz ograda na polovina nisto ne mi stana,ednas me mavnaa so motor na edno mesto vo srbija sveto mesto na drvoto i nisto ne mi bidna ima uste mnogu slucki koga ke mi tekne so bilo i sum ziv LELE i pak isto e se
Кон врв
elektro Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 07.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elektro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2009 во 00:42
DALI SLUSNAVTE VCERA I DALI JA VIDOVTE SNIMKATA
OD deteto so ocite koe kaza deka svetot ke iscezne deka katastrofi ke ima golemi deka seto do sega bilo vistina i ke se sozdade nova planeta Nepox koja ke bide so golemi na na zemjata ke ima zivot i deka ke bide slicna na nasata planeta.SNIMKATA BILA SNIMENA NA NEPOZNATA LOKACIJA DETETO ZBORI NA NEKOJ SI CUDEN JAZIK NE RAZBIRAM NO IMASE nekakvi znaci od istorija sum gi imal videno nekakvi bukvi brojki

prvoto sto go zdogledav bese 12J10.!!!^"WLD i nekoi ckrabanici koj ne gi razbrav LELE cudo bese toa
Кон врв
becenevem Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај becenevem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јули.2009 во 14:09
pa nekoj lugje sto se so posebni mokki,
imaat podrska od vonzemjani..
Кон врв
becenevem Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај becenevem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2009 во 15:51
licata so posebna mokk, se odfrleni od opstestvoto,
kako na primer Nikola Tesla
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2009 во 14:50
како Супермен такви моќи?
јас отсекогаш повеќе сум го почитувал Бетмен баш дека нема никакви моќи среќа
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
sLaTkA_MaLa93 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Јули.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sLaTkA_MaLa93 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2009 во 17:19
ELEKTRO aj te molam prati linkot tuka da vidam... :) bas sakam toa 4udo da go vidam hehe
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2009 во 17:33

Познавам луѓе кои тврдат дека некоја таква специјална жена од некое битолско село,

излечила прогресивна леукемија кај нивното дете

не%20знам
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2009 во 17:35
помагала, да ако ја фатиш за газ
ама не знам баш овој без заби шо функција имал размислување
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.