IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Јавните личности и нивниот изглед...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Јавните личности и нивниот изглед...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 22>
Автор
Порака
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 01:12
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:


Како не треба...Од кај ли се најде оваа баба рога на естрадава, јас и незнам што и како пее ама често ја гледам во Вест“, па ова не е нормално, , бар да има квалитети некакви, Јулија Дончева


леле навистина е грозна....а последно за неа што прочитав............колку и бил убав папукот.......па љубавников и го осигурал на 10 000евра
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 01:25
лутина

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 16:29

e od ovaa aneta nakovska mislam deka poruzna nema...nema nikakva zenstvenost vo nea...nikakvo drzenje..a pa za glasot i da ne zborime,kako na dupnata limenka i e
Кон врв
invader Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 442
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај invader Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 16:35
завидливоста нема граници,
исто како и ,
глупоста!
在美居住和工作 ——快来参加官方举办的美国绿卡抽奖!
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 16:53
Da nema nedorazbiranja...temava se odnesuva na izgledot na javnite lichnosti,kritikuvajte,...falete,ocenuvajte...bez nepotrebni repliki i nekonstruktivni muabetenja...

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 18:52
Originally posted by invader invader напиша:

завидливоста нема граници,
исто како и ,
глупоста!
 
Многу и завидувам, особено на оваа Јулија.
Обично на овие теми за “мода и убавина“ ставам слики од жени кои за мене се пример за тоа како треба да изгледа една вистинска жена, пред се мајка, да биде доблесна (бар од она што го знаеме од медиумите)....Постирам кралици, пред се мајки, сопруги, потоа средени онака.
 
Не дај Боже да се мрднам од памет некогаш и да ми биде Јулија узор, ќе побарам од сопствените деца да ме однесат во некој дом.
Многу и завидувам, нема што...плазење
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
super babicka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 348
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај super babicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2008 во 00:51
Julija? katastrofa nevidena -pa papokot !na slika kolkava dupka ima tupanica da piknes vo nego tolku razbira "deckoto"nejzin sto e ubavo i sexi papoce moze nevidel.strasno na tie godini i tolkavo zanesuvanje .
prijatelka moja veli:ovaa istushena vo glavata.... a ne mi se dopagja nitu kako peacka/mislam od porano koga po MRTV ja turkase T.B.reziserot.Pa toples se soncala! Uzivav koga gi gledav toples na plaza mladite devojki -mene mi bea praznik za oci-mladosta i ubavata stava kaj niv voopsto ne mi izgledaa vulgarno tuku najprirodno,normalno....
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2008 во 09:41
 
 
  Секогаш облечена со стил...шармантна ...грациозна...
  ...природно убава и негувана...успешна жена ...во секој поглед...
 
    КАМЕЛИЈА ЛЕВЕНСКА  НИКОЛОВСКА.....
 
 
     
 
                
                                                                                     


Изменето од blashka - 24.Септември.2008 во 09:47
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2008 во 19:36
Еј ми заличе на една слика на Пенелопе Круз... како и да е, пристојно и убаво ми изгледа жената
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2008 во 19:38
Originally posted by super babicka super babicka напиша:

Julija? katastrofa nevidena -pa papokot !na slika kolkava dupka ima tupanica da piknes vo nego tolku razbira "deckoto"nejzin sto e ubavo i sexi papoce moze nevidel.strasno na tie godini i tolkavo zanesuvanje .
prijatelka moja veli:ovaa istushena vo glavata.... a ne mi se dopagja nitu kako peacka/mislam od porano koga po MRTV ja turkase T.B.reziserot.Pa toples se soncala! Uzivav koga gi gledav toples na plaza mladite devojki -mene mi bea praznik za oci-mladosta i ubavata stava kaj niv voopsto ne mi izgledaa vulgarno tuku najprirodno,normalno....


Стварно не ми се веруваше кога ја видов на насловна...ќе кажам само дека не заслужува никакво внимание и дека и треба reality check...
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 01:30
Пак за баба Јулија... Ај што се облекува провокативно, има супер-бабички кои се облекуваат провокативно, но со стил и добро бре им стои... Нејзиното е претерано, невкусно, а понекогаш тера и на повраќање... Изгледа како трбушна плесачица или мадам-шеф на јавна куќа...

Изменето од anastea - 25.Септември.2008 во 01:31
Кон врв
super babicka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 348
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај super babicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 02:02
Originally posted by blashka blashka напиша:


 
 

  Секогаш облечена со стил...шармантна ...грациозна...

  ...природно убава и негувана...успешна жена ...во секој поглед...

 

    КАМЕЛИЈА ЛЕВЕНСКА  НИКОЛОВСКА.....

 

 

     

 

                

                                                                                     


Kamelija? taa e sonce na super babicka -isto i sasha i maliot mihail
Кон врв
super babicka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 348
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај super babicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 02:10
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Дефинитивно за природноста нивна давам 10 за-Сандра Булок и Дајдо...исто така и за стилот на облакање...зашто не сум баш по модата...а нивното секогаш ми е класика...Од мажите како што реков Ерос ДамазотиЗа најружен стил

kaj ja najde poslednava"zenska" -UZAS!
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 17:35
Имаме слични сандали...
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 22>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.