IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Јавните личности и нивниот изглед...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Јавните личности и нивниот изглед...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 22>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2008 во 22:01
Дефинитивно за природноста нивна давам 10 за-Сандра Булок и Дајдо...исто така и за стилот на облакање...зашто не сум баш по модата...а нивното секогаш ми е класика...


Од мажите како што реков Ерос Дамазоти


За најружен стил

Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2008 во 23:07
газење%20од%20смеење Блу, од кај ја најде ма оваа...болен
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2008 во 23:14
голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2008 во 21:48
Kako NE treba....Ono...ne deka nema "kvaliteti"(ne muzichki)
tuku kako ne treba da izgleda edna javna lichnost.E sega ...za po kafani
mozebi e i previshe elegantna.....Blagica Pavlovska(ona e od vasha desna strana)Tipot...neznam koj e
Ocena...hmmmm 2-
shteta nemozev poveke sliki da najdam od....zvezdata

http://www.lithiumrecords.com.mk/WBStorage/Articles/486C5045985CAF41960E9AF50A49AE12.jpg http://www.makedon.net/assets/images/Blagica_Pavlovska_-_Doktori_100_da_me_lecat.jpg 

Изменето од mamma - 20.Септември.2008 во 00:23

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2008 во 23:28
Suzana Spasovska...primer Br.2...kako Ne treba
Nemam ocenka za nea

http://star.vecer.com.mk/content_images/suzana-spasovska.jpghttp://www.makedon.net/assets/images/Suzana_Spasovska_-_Makedonski_biseri.jpg



Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2008 во 00:03
ME NASMEA MAMMA         
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2008 во 16:22
Vesna Petrushevska.....(iako mene ne mnogu omilena)
Dava se od sebe,...ja pochituvam,zatoa shto
ako veke neznaesh kako,prashaj nekoj shto znae...
Ocenka ...JAKA 4






Изменето од mamma - 21.Септември.2008 во 16:22

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2008 во 16:31
Надица Георгиева, нашата прва манекенка која се проби надвор од државата... Секогаш убава, елегантна, со прекрасно држење... денешниве манекенки можат многу да научат од неа... Модна икона на нашиве простори, која со годините изгледа како да станува се поубава...
 
 
 





Изменето од anastea - 22.Септември.2008 во 00:10
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2008 во 18:36
Како не треба...Од кај ли се најде оваа баба рога на естрадава, јас и незнам што и како пее ама често ја гледам во Вест“, па ова не е нормално, , бар да има квалитети некакви, Јулија Дончева


Изменето од mamma - 22.Септември.2008 во 00:40
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2008 во 18:50
леле човече органски не ја поднасам Јулија лутина ја видовте ли во Вест еееј одвратно створење па уше на емисијата на Валијант ја имаше изненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадување срам за нејзината фамилија (се мисли деца и  внуци)
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
EvAngelos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Doulos Evangelos

Регистриран: 28.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9913
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EvAngelos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 00:38
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Како не треба...Од кај ли се најде оваа баба рога на естрадава, јас и незнам што и како пее ама често ја гледам во Вест“, па ова не е нормално,  бар да има квалитети некакви, Јулија Дончева
 
изненадување


Изменето од mamma - 22.Септември.2008 во 00:39
Посветен на изворното христијанство проповедано од Христос и апостолите.
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 00:46
Токму така Еванизненадување
Па ти види на што личи тоа...Да ми е мајка-јавно, во весник ќе се откажам од неа. големо%20гушкање
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 00:50
Jas...nemam ocenka za nea....nema tolku niska ocenka
nitu koga se zboruva za izgledot,..nitu za stajlingot,...za nishtoтага
Kako ne mi tekna prva da ja bapnam nea,..ke puknam od makaлутина

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 00:53
Исто како мамма... грозна бабетина која мисли дека е рибетина... болен
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 22>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.