IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - U2
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

U2

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 6>
Автор
Порака
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2009 во 20:07
иако скоро воопшто не ги слушам U2 дефинитивно ако некогаш дојдат во Македонија би им отишол на концерт, доколку имам пари се разбира
имам голем респект кон луѓето
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2009 во 21:30
не ги слушам многу ниту јас, али имаат ептен добри песни..ги почитувам во секој смисол!..
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
gAZDATA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 30.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gAZDATA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2009 во 11:04
nikoj nema da odi ili nikoj ne se setil da otvori topic?
Кон врв
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Август.2009 во 16:41
Jav snosti bev na niv tuka vo Geteborg, 60 000 luge , haos starive volci malce imat izgubeno smek ama U2 sie U2 . Ako sakas smimki , sliki od binata koja bese ludilo ne znam dali ja planiraat istata za Zagreb pisi samo ke ti gi mejlam...
Кон врв
gAZDATA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 30.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gAZDATA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2009 во 13:06
http://www.youtube.com/watch?v=X1nf1Rccs0k&feature=related vizuelen del samo.. na slednoto video preku den se gleda goleminata na binata: http://www.youtube.com/watch?v=C42oy8RWDts&feature=related

Изменето од gAZDATA - 04.Август.2009 во 13:10
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2009 во 13:07
плачење
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2009 во 13:19
Znam nekoj sto ke odi...i mnogu mu ljubomoramплазење%20злонамерно
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2009 во 14:23
и јас знам некој што ќе оди, т.е некои... уффффффф... колку радо и јас сакам да одааааамммммммм
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2009 во 21:40
Кон врв
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2009 во 21:40
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 43584
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2009 во 00:20
Ух...старите волци сепак носат врела крв,или станале преголеми професионалци,одлично звучеа и изгледаа...единствена замерка ми е feedbackot на публиката кога на цела трибина дури срам ми дојде да се развикам на некои песни оти и само јас викав ..Најголем кеиф што во изборот на песни од старите албуми се испејаа...
Stay
А околу feedbackot ете и пример јаден Боно си хипкаше сам
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Август.2009 во 12:35
Once in a lifetime event

Ludo i nezaboravno dozivuvanje, U2 vikend vo Zagreb vo svoja rezija, koj go cekavme od april mesec:)...i ne zazalivme

Premnogu emocii, energija, zborovite se skromni za da ja opisat magijata...eden od momentite koi se pametat cel zivot

љубов
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2009 во 20:13


Овој изгледа стварно многу ги сака U2   
Кон врв
Tony Clifton Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 292
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tony Clifton Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2009 во 02:43
ovie ne mozam da gi smislam
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.