IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Крај на светот на 10 Септември !!!!!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Крај на светот на 10 Септември !!!!!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 89101112 18>
Автор
Порака
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 03:32
Originally posted by anastea anastea напиша:

газење%20од%20смеење
Алан... не се секирај... ќе влезам прва... во црната дупка...намигнување
Ако ја видам низ џам кај иде... ќе ви пишам тука... да бегате...плазење


..aha...veke ste vo dupkata, samo ne osekate...газење%20од%20смеење
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 03:33
...bil sredil i vo dupkata da ima net...газење%20од%20смеење...taka da se citame povtorno...ne se grizhete...газење%20од%20смеење
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 03:34
Originally posted by alan ford alan ford напиша:

moira...mi ostanuvaat uste 5 casa pred da me stegne crnata dupka a ti mi vikas off topic sum


Vo 5.... a be zs ne kazuvate vakvi raboti porano...E pa cim taka...aj da se prostime...gledam nikoj nema...pa zatoa so anastea da se pozdravam..i da i kazam ne ja zapoznav bolje,ali cim gi saka Pearl Jam mora da e extra...a so tebe mila se gledame u 7 krug.
Ve sakam site..isto kao Tito,samo po intenzivno

p.s ne gi zaboravaj cigarite moira!
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 03:36
Originally posted by alan ford alan ford напиша:

Originally posted by alan ford alan ford напиша:

moira...mi ostanuvaat uste 5 casa pred da me stegne crnata dupka a ti mi vikas off topic sum


Vo 5.... a be zs ne kazuvate vakvi raboti porano...E pa cim taka...aj da se prostime...gledam nikoj nema...pa zatoa so anastea da se pozdravam..i da i kazam ne ja zapoznav bolje,ali cim gi saka Pearl Jam mora da e extra...a so tebe mila se gledame u 7 krug.
Ve sakam site..isto kao Tito,samo po intenzivno

p.s ne gi zaboravaj cigarite moira!
 
 
газење%20од%20смеење
Ич не бери гајле... ќе се запознаеме... во дупката... на концерт на Pearl Jam... ќе носам црвен каранфил на ревер...плазење
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 03:39
dogovoreno anastea...jas ke bidam toj so novina pod miska
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 04:06
Originally posted by alan ford alan ford напиша:

Originally posted by alan ford alan ford напиша:

moira...mi ostanuvaat uste 5 casa pred da me stegne crnata dupka a ti mi vikas off topic sum


Vo 5.... a be zs ne kazuvate vakvi raboti porano...E pa cim taka...aj da se prostime...gledam nikoj nema...pa zatoa so anastea da se pozdravam..i da i kazam ne ja zapoznav bolje,ali cim gi saka Pearl Jam mora da e extra...a so tebe mila se gledame u 7 krug.
Ve sakam site..isto kao Tito,samo po intenzivno

p.s ne gi zaboravaj cigarite moira!


...nema alane...ve sakam i jas site...pa duri i onie shto me mrazat...бакнежголемо%20гушкање
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 10:04
јас сум жива,... трепкање ама гледам моира и алан офлајн... сомнително нешто ми е смеење

Изменето од BisernA - 10.Септември.2008 во 10:04
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 10:11
ej abe 10-ti dojde..i sea sho?....ili eksperimentot ushte ne e pocnat..moze popladne,sea od sabajle duri i atomite spijat...sonlivi se ushte..aj neka ispijat po edno kafe za da im se razbistri...
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 10:25
eve me i mene Biserna    ne se zezajte...experimentot zapocna pred 30-40 minuti...gledav na TV.....crnata dupka pocnala da se sozdava ..slusam u Slovenija isceznale 2 kravi i eden vol..
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 10:29
ALOOOOOOOOO IMA NEKOJ ZIV NA OVA PLANETA????
изненадување
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 10:31
znaci jas denes dzabe cistam po doma?????не%20знам
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 10:33
nemoj da si cistela kejt..ke ne ocisti site crnata dupka
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 10:36
kejt mila...kakvo cistenje te molam ...ela u klubce da nazdravime pred palime u dupkata
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 11:11
Prviot del od eksperimentot pocna vo 6 saat sabajle i nemase crna dupka. Vtoriot eksperiment bese vo 11 i pak nemase dupka. We all survived.
I love Daphne Millbrook.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 89101112 18>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 2,172 секунди.