IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Тој не те сака,а ти неможеш да го заборавиш!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Тој не те сака,а ти неможеш да го заборавиш!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 11>
Автор
Порака
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2008 во 12:55
И јас исто ќе ти речам... барај начин да го заборавиш, ништо нема да има меѓу вас после сето ова... тој може да ти прости, ама нема да биде како што било, затоа не губи време да оживееш нешто што е одамна мртво...
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2008 во 13:12
Se e do vreme i novi ljubovi. Sum se zaprapastil koga sum ustanovil deka ponatamosnite bile se podobri i deka sum se treskal od zemja za nekoja sto moze voda da im nosi
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2008 во 15:55
а не ми е јасно кога си го сакала подолго време зошто си тргнала со негов другар.....тоа ти е големиот минус кој од старт те оддалечува од него......мислам сама си си направила заплет на сето ова.....не инсистирај,не брзај и запамти дека секоја нова љубов е подобра од претходната......самото искуство си го носи тоа.....и после ова сигурно друг пат нема ова да го направиш...... pozzzZZZZZzzz
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2008 во 19:58
Za ljubov se potrebni dvajca...dokolku ti e vozvratena od negova strana i toj ke napravi nesto za da ja smeni situacijata.Kako i da e,ne treba da se obvinuvash sebesi...sekoj obid da ja opravdas i popravis greskata ti e samo uste edno ponizuvanje...a zaprasaj se dali vredi?
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
CRESA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 134
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CRESA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2008 во 20:14
FALA VI ZA SOVETCINJAVA MNOGU
NO....
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2008 во 20:45
Нема но... нема рикверц овде, само напред вози!
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2008 во 01:04
Ostavi na vremeto...senilnosta si go pravi svoeto
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2008 во 09:31
Originally posted by CRESA CRESA напиша:

PA ODEV SO NEGOVIOT DRUGAR KOJ NE GO SAKAM, A GO SAKAM NEGO, I MU PRAKAV PORAKI I PISMA I ON MU GI POKAZA SITE PISMA NA DECKOMI, I JAS MU REKOV TI SI MRTOV ZA MENE, NE SAKAM DA ZNAM NISTO ZA TEBE, DEKA I KRIV ZATOA STO SE SKARAV SO DECKOMI, A SAMA ZNAM DEKA GO SAKAM SAMO NEGO NEZNAM ZOSTO TOA GO REKOV

те читам и се чудам , го сакаш него а си одела со другар му , девојче господ напомош на умот шо го имаш . Јас се надевам дека чоекот шо сакаш да ти се смири, нема да те перцепира воопшто , ти си извитоперена . за жал. Јас имав една таков случај како ти , ме сакаше мене одеше со другар ми . Одговор на прашањето твое зошто си го направила тоа е : ТАКА ТЕ ТЕРА РАСИПАНОТО ВО ТЕБЕ , во подсвеста е само ти не го признаваш . Уште еднаш , господ напомош нека ти е. Се надевам во иднина ке го исправиш ова . поздрав и се најдобро.
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
CRESA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 134
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CRESA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2008 во 10:01
NE ME SVAKAJTE POGRESNO, ODEV SO TOJ STO NE GO SAKAM, ZATOA STO ZNAEV DEKA SO OVOJ EMAM NIKAKVA SANSA, SAKAV DA GO ZABORAVAM, NO NE USPEAV, POTESKO MI E.
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2008 во 10:04
cresa abe devojce ljubovta kon edna licnost ne se ponishtuva vo frlanje vo pregratka kaj drug
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2008 во 10:07
Originally posted by CRESA CRESA напиша:

NE ME SVAKAJTE POGRESNO, ODEV SO TOJ STO NE GO SAKAM, ZATOA STO ZNAEV DEKA SO OVOJ EMAM NIKAKVA SANSA, SAKAV DA GO ZABORAVAM, NO NE USPEAV, POTESKO MI E.

ај да одиме во етапи , полека . како знаеше дека немаш шанса . Проба ? Праша ?
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
CRESA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 134
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CRESA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2008 во 10:16
EDNOSTAVNO ZNAEV, SO NEGO NEMAM SANSI
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2008 во 10:19
e pa ima cresa edna narodna:shto ke si nadrobish toa ke si srkash....samo gledaj pobrzo isrkaj toa shto se zdrobilo....da ne go jadesh toa so denovi i meseci....oti ke ti bide losho vo stomaceto....
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2008 во 10:20
едноставно не те разбирам , шо беше работата , тој многу богат а ти сиромашна , тој убав ти грда ????? или друго нешто
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,359 секунди.